2018’in en iyi iPhone ve Android uygulamaları

2018’in en iyi iPhone ve Android uygulamaları

iPhone XS, Samsung Galaxy S9 ve Google Pixel3 de dahil olmak üzere akıllı telefonlarımız eskisinden daha da akıllı hale geldiler. Ancak bu yüksek per

AB, Türkiye’nin İran’a ve Suriye’ye yönelik çabalarına övgüde bulundu
‘Why are we the guinea pig?’: Climate change project divides a Miami Beach neighborhood
Kadın adet kanını smear Yüzünde Güzel Göstermek İçin !!!!!!

iPhone XS, Samsung Galaxy S9 ve Google Pixel3 de dahil olmak üzere akıllı telefonlarımız eskisinden daha da akıllı hale geldiler.

Ancak bu yüksek performanslı işlemcilere, harika ekranlara ve inanılmaz kameralara sahip olmak bunları kullanacağınız harika yazılımlar olmadan gereksiz donanımdan başka bir şey değil.

2018 yılı için favori iPhone ve Android uygulamaları tanımaya ne dersiniz?

1. Authy

İki faktörlü kimlik doğrulama (2FA), bir bilgisayar korsanı kullanıcı adınızı ve şifrenizi çaldığında bile çevrimiçi hesaplarınızı güvende tutmanıza yardımcı olabilir. Authy, güvenli bir şekilde korunduğunuzdan emin olmak için düzenli aralıklarla oluşturulmuş rasgele sayı dizileri kullanır ve telefonunuzu kullanarak daha az güvenli kimlik doğrulama kodlarına güvenmek yerine, 2FA’yı destekleyen her hizmet için bir kimlik doğrulama kodu merkezi görevi görür. (iOS, Android)

2. Halide

IPhone’unuzun varsayılan kamera uygulamasında profesyonel seviye özelliklerinin olmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğramış bir mobil fotoğraf meraklısı iseniz, Halide’yi deneyin. Fotoğrafçılar göz önünde bulundurularak tasarlanan bu ürün, poz verme yardımı gibi önemli ayarları manuel olarak değiştirmeyi, odak tepe noktası, daha iyi alan derinliği kontrolü ve RAW uyumluluğu gibi başka güzellikler eklemeyi çok daha kolay hale getiriyor. (iOS)

3. Drafts

Eğer yazıyorsanız, Drafts’a yazmalısınız. İOS uygulaması, ister bir arkadaşa mesaj, ister tweet, isterse tam bir roman olsun, yazmanın ilk durağı olacak şekilde tasarlanmış. Otomatik eylemleri rutininize ekleyebilir, çok yönlü Markdown diline metin yazabilir veya dönüştürebilir ve arabirimi hemen hemen her şekilde, kenar boşluklarına kadar özelleştirebilirsiniz. (iOS)

4. Shortcuts

Apple’ın en son büyük iOS güncellemesiyle birlikte gelen ancak büyük ölçüde göz ardı edilen bir eklenti olan kısayollar, çok çeşitli görevleri otomatikleştirebilen oldukça güçlü bir araçtır. Kullanıcılar, çevrimdışı görüntüleme için YouTube filmlerini indirirken, bir öğenin anlaşma yaptıklarında Amazon’daki fiyat geçmişini kontrol etmek için her şeyi yapmak için kullanıyor. (iOS)

5. Libby

Halk kütüphaneleri harika yerlerdir, ancak okumak için yeni bir şey istediğiniz her seferinde bir kişiye ulaşmak acı olabilir. Libby ile yerel kitaplığınızı, e-kitap ve sesli kitap ödünç veren bir uygulama ile talep üzerine sunulan birçok edebi olanakla cebinize koyun. Kullanmak için bir kütüphane kartına ihtiyacınız olacak, ancak bir kitap kurduysanız, muhtemelen bunlardan birini almalısınız. (iOS, Android)

6. Fitbod

Yeni başlayanlar için egzersizlerinizi veya eğitim rutinlerinizi izlemek zor olabilir. Fitbod, etrafınızdaki ekipmana ve yapabileceğiniz alıştırmalara dayanarak rutinleri otomatik olarak oluşturarak jimnastik seanslarınızı düzenlemenize yardımcı olur. Çalıştığınız kas gruplarını ve her seanstan sonraki tahmini yorgunluk düzeylerini bile gösterir. Kişiselleştirilmiş egzersiz rejimine, sadece nasıl itileceğini, çekileceğini, büküleceğini gösteren eğitici videolar eşlik eder. (iOS)

7. Nomorobo

Robot operatör aramaları – otomatik spam aramaları – telefon şirketlerinin problemi kısmaya yönelik sözlerine rağmen son bir yılda çok daha artmış gözüküyor. Başka bir toplantı ya da akşam yemeği randevunuzu bölmeden önce spam çağrılarını engellemeye yardımcı olmayı vaat eden bir uygulama olan Nomorobo ile harekete geçin. (iOS, Android)

 

 

8. Bobby

Çok fazla aboneliğiniz var, neden hepsini tek bir yerde tutmuyorsunuz? Her hizmet için hatırlatıcıları almak ve yönetmek için, faturaların ne zaman geleceğini takip etmek ve her gün, hafta veya ayda ne kadar harcama yaptığınızı görmek için Bobby’yi kullanın. (iOS)

9. Huji Cam

Analog fotoğrafçılıkta son dönemlerde yaşanan artışla beraber, analog film çekimlerinin çoğaltılması için uygulamaların da çoğalması şaşırtıcı değil. Aralarından en iyisi, hafif ışık süzmeleri, analog stil zaman damgaları ile film benzeri fotoğraflar çekmek için kullanabileceğiniz Huji Cam.Kullanıcılar, etkiyi daha önce çektikleri fotoğraflara da uygulayabilir. (iOS)

10. Copied

Oldukça faydalı olan pano yöneticisi Copied, bulduklarını paylaşmayı, düzenlemeyi veya kaydetmeyi seven insanlar için mükemmeldir. Kopyalanan metninizi, bağlantılarınızı veya resimlerinizi uygulamaya göndermek, daha sonra paylaşmak üzere saklamanıza olanak tanır. Kopyalanan içeriğinizi daha sonra listeye göre düzenleyebilir, panonuza iOS cihazınızın programcıkları aracılığıyla göz atabilir ve iCloud’u kullanarak cihazlarınızdaki listeleri senkronize edebilirsiniz. (iOS)