İstanbul’da halk otobüsü kaza yaptı

İstanbul’da halk otobüsü kaza yaptı

İstanbul Beyazıt'ta özel halk otobüsü kaza yaptı... Son dakika haberine göre çok sayıda yaralı var. Beyazıt'ta özel halk otobüsü kaza yaptı. İlk bilg

Şırnak ve Ağrı’da 8 terörist etkisiz hale getirildi
Meteoroloji’den İstanbul için sağanak yağış uyarısı
700 Esir Her Gün 10 Esiri Kılıcın Ucuna Sunuluyor

İstanbul Beyazıt’ta özel halk otobüsü kaza yaptı… Son dakika haberine göre çok sayıda yaralı var.

Beyazıt’ta özel halk otobüsü kaza yaptı. İlk bilgilere özel halk otobüsü, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle birçok araca çarptı. Kazada yaralananlar için olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Beyazıt’ta özel halk otobüsünün kaza yapması sonucu ilk belirlemelere göre 3 kişi yaralandı. Kaza saat 10.00 sıralarında Beyazıt’ta meydana geldi. Özel halk otobüsü sürücüsü henüz bilinmeyen nedenle direksiyon hakimiyetini kaybetti.

DHA Muhabiri Hüseyin Coşkun kazayla ilgili şu bilgileri verdi:

“Saat 10.00 sıralarında ihbar aldık. Buraya geldiğimizde bir halk otobüsü yaklaşık olarak 10 araca zarar vererek çok garip bir şekilde; yolda gitmesi gerekiyorken parka doğru giderek araçları biçerek tekrar otoparka düşmüş haldeydi. Olay yerinde yaralılar vardı. Üç yaralıyı gördüm, birisi turistti. Yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Beyazıt – Bağcılar otobüsü, rotasından şaşıp yeşil alana doğru giden alana doğru çıkmış. Ardından da rampadan otoparka saplanmış durumda.”

COMMENTS

WORDPRESS: 0