Özcan Deniz ile Feyza Aktan boşandı

Özcan Deniz ile Feyza Aktan boşandı

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz geçtiğimiz aylarda evlendiği Feyza Aktan'dan boşandı Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, 2016'dan beri aşk yaşadığı Fey

Demet Akbağ’ın eşi hayatını kaybetti
Ünlü oyuncu Cengiz Sezici hayatını kaybetti
Hayatım … karanlıktan işiğe

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz geçtiğimiz aylarda evlendiği Feyza Aktan’dan boşandı

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, 2016’dan beri aşk yaşadığı Feyza Aktan ile geçen yıl Mart ayında nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çiftin oğulları Kuzey, geçtiğimiz sene 30 Nisan’da dünyaya gelmişti.

Geçtiğimiz günlerde çiftin boşanacakları iddia edilmişti. Eşinden boşanma kararı alan Özcan Deniz’in dava için avukatına talimat verdiği konuşuluyordu.

Çıkan haberler üzerine Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan sosyal medya hesabı üzerinden eşine sarıldığı bir fotoğrafını paylaşmıştı. Aktan’ın paylaşımına, “Hayat arkadaşım… Aşık olduğum adam! Sen, benim ve oğlumuzun başına gelen en güzel şeysin… Yerim hep senin başının üzeri oldu. Ne şanslıyım ki aşkı seninle deneyimledim. İyi ki bizimsin… ” notunu düşmesi kafaları karıştırmıştı.

İlk kalp naklini gerçekleştiren doktor hayatını kaybetti

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın bugün İstanbul Çağlayan Adalet Sarayı’na gelerek 8. Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandığı öğrenildi.

FEYZA AKTAN KİMDİR?

Feyza Aktan, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1 yıl birlikte olduğu Özcan  ile 8 Mart’ta sade bir törenle evlendi. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi .Feyza Aktan’ın evlenmeden önce gerçek adının Fatıma olduğu iddia edildi.

kaynak : habertürk

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1