Trabzon patlaması

Trabzon patlaması

Trabzon’un Yomra ilçesinde, apartmanın kalorifer kazanı büyük bir gürültüyle patladı. Kimsenin yaralanmadığı olayda, binada ve park halindeki çok sayı

Dünya Kupası için Rusya’da Türkler
Türkiye’de İslam Nasıl?
Sivaslılar sosyal medyayı salladı

Trabzon’un Yomra ilçesinde, apartmanın kalorifer kazanı büyük bir gürültüyle patladı. Kimsenin yaralanmadığı olayda, binada ve park halindeki çok sayıda araçta hasar oluştu .


Olay, saat 22.30 sıralarında Yomra ilçesi Sancak Mahallesi Irmak Sitesi’nde meydana geldi. Binanın bodrum katındaki kalorifer kazanı, henüz bilinmeyen nedenle büyük bir gürültüyle patladı. Korku ve panik yaşayan apartman sakinleri, binayı tahliye etti. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, Yomra Belediyesi İtfaiye ekipleri, kalorifer kazanında soğutma çalışması yaptı. Olayda, yaralanan olmazken, binada ve çevredeki park halinde bulunan çok sayıda araçta hasar oluştu.

görgü tanığı bize anlatti ki ( patlama çok şiddetli olmuş ) ama allaha çok şükür can kaypı yoktur ama şimdiye kadar İtfaiye ekiplerimiz temizlik çalışmalarına devam ediyor. Patlamanın nedeni araştırılıyor .

COMMENTS

WORDPRESS: 0