Almanya’da bir kaza iki savaş uçağı düştü!

Almanya’da bir kaza iki savaş uçağı düştü!

Alman Hava Kuvvetleri'ne ait iki Eurofighter uçağın, eğitim uçuşu sırasında birbirine temas etmesi sonucu düştüğü, pilotların birinin sağ olarak bulun

Tecrübeli Hakem Olan Fırat Aydınus
İktisatçı Adaylarına Tavsiyeleri
Türkiye’de Teneke Ateşinde Cumhurbaşkanlığı Seçimleri

Alman Hava Kuvvetleri’ne ait iki Eurofighter uçağın, eğitim uçuşu sırasında birbirine temas etmesi sonucu düştüğü, pilotların birinin sağ olarak bulunduğu bildirildi.

Almanya’da iki savaş uçağı düştü.

Alman ordusuna ait iki Eurofighter savaş uçağı Mecklenburg-Vorpommern şehri civarında çarpışarak düştü.

haberlere göre, Almanya’nın kuzeyinde düşen Eurofighter savaş uçaklarının çarpıştığı ve pilotlarının akıbetlerinin henüz bilinmediği belirtiliyor.

Dışişleri Bakani Çavuşoğlu: biz S-400’ü aldık.

Alman  haberlera göre Mecklenburg Vorpommern eyaletinin Malchow kenti üzerinde birbirine temas eden iki uçağın aralarında 10 kilometre mesafe bulunan Jabel ve Nossentiner Hütte beldelerindeki ormanlık alana düştükleri ve ormanda yangın çıktığı belirtildi.

daha fazalası :

Almanya’nın kuzeydoğusunda bulunan Rostock kenti yakınlarındaki 73. Steinhof Hava Kuvvetleri Taktik Filosu’na ait 3 uçağın eğitim için havalandıkları ve uçaklardan ikisinin birbirine temas etmesi sonucu düştükleri ifade edildi. Eğitime katılan üçüncü uçağın pilotunun, iki uçak pilotunun paraşütle atladığını gördüğü de kaydedildi.

kaynak : habertürk 

COMMENTS

WORDPRESS: 0