Beşar Esad ‘ın Erdoğan hakkında açıklaması

Beşar Esad ‘ın Erdoğan hakkında açıklaması

Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın terör ve teröristleri desteklediğini ve mülteci meselesini Avrupa’ya ka

FETÖ soruşturmasında 461kişi hakkında yakalama kararı
Dışişleri Bakani Çavuşoğlu: biz S-400’ü aldık.
Özgür Suriye Ordusu ilk kez zırhlı araç üretti

Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın terör ve teröristleri desteklediğini ve mülteci meselesini Avrupa’ya karşı kullandığını ifade etti

Erdoğan’ın Halep’e ilgisi

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Halep’in Erdoğan’ın faşist projesi için son umut olduğunu . ayrıca Suriye’de başarısız uğrayan ve aşırı gerçeğini dünyanın dört bir yanında rezil olan Erdoğan Halepe gözü diktiğini söyledi .

halep Oğulları yabancının elinde bir araç olmayı reddedip ve Halep’ ve yurt için vatanda kalan kahramanlar , bu hırsızın  umutlarını ve hayallerini gömülecekleri mezarlık halep olacak, İnşallah .

Erdoğan çok şey yaptı

Erdoğan, teröristleri  kuzey bölgelerindan suriyeye açıkça geçirdi , bu yüzden şu anda ülkesinde utanç verici olup ülke dışındaki insanlar tarafından nefret edilioyr.
halbu ki sadece kendini korumak ve Cumhurbaşkanı kalmak için kaosu karıştırmak zorunda kaldı.

Erdoğan rolü bitti

Türk birliklerini Irak’a gönderdi ve mülteciler konusunda Avrupalılara şantaj yapmaya çalışır ve son zamanlarda binlerce Halep’e yollayarak teröristlere destek verdi.
Erdoğan’ın siyasal zorbalığın veya başka bir deyişle politik barbarlığın rolü dışında hiçbir rolü kalmadı .

COMMENTS

WORDPRESS: 0