Dünya Fenerbahçeliler Günü

Dünya Fenerbahçeliler Günü

  Son zamanda Fenerbahçe:   Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. Fenerbahçe transfer:   

Fransa, İran’a füze müzakerelerinin başarısız olması durumunda yeni yaptırımlar yapılmasını söyledi
Bugün Günlerden GALATASARAY
“Türk Ekonomisinin Temelleri Sağlam”Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın

 

Son zamanda Fenerbahçe:

  Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de değişim rüzgarları esmeye devam ediyor.

Fenerbahçe transfer:
  Berke Özer Barış Alıcı ve Ferdi Kadıoğlu beklentileri karşılamadı. Sarı-lacivertli taraftarlar daha önemli transferler bekliyor. Peki Fenerbahçe’nin transfer gündeminde neler yaşanıyor. Fenerbahçe kimleri transfer edecek. İşte gazetelere yansıyan Fenerbahçe transfer haberleri ve tüm detaylar.

Fenerbahçe sistemi nedir?

Fenerbahçe’nin Hollandalı teknik direktörü Phillip Cocu açıklamaları şu şekilde:

 “Takımla birlikte olmak ve beraber çalışmak, onların maçlarını izlemekten size daha net bir izlenim sağlar. Çok çalıştığımız bir haftayı geride bıraktık. Yoğun idmanlar yaptık. İçinde bulunduğumuz bu birkaç hafta, sezonun en önemli dönemidir.

    Şu anda işin fiziksel tarafını yapıyoruz. Adım adım taktiksel anlamda daha çok çalışmalara başlayacağız. Şu anki planımız 4-3-3. Bu sistemi düşünürken inancım; sahaya iyi yayılabileceğimiz ve bize fayda getirecek bir düzen olması. 10 numara ile mi oynarız, 8 numara ile mi oynarız… Bu elimizdeki oyuncu tiplerine bağlı. Önemli olan oyun kurarken ne yapmaya çalıştığımız.”

Sorumluluk bana düşmez.

  “Geçtiğimiz sezonki hocanın (Aykut Kocaman) yaptıklarını yargılamak bana düşmez. Ayrıca harika bir iş yaptığını düşünüyorum. Geçtiğimiz sezondaki maçları izlememdeki amaç, takımı gözlemlemek ve rakiplerle ilgili fikir edinmek.   

  Daha önceden çalıştığım kulüpte mental çalışmalar da yapıyorduk. Fiziksel çalışmalara hepimiz alışığız. Mental çalışmalar da bu işin çok büyük parçası. Genç oyuncularımız için bu çok önemli, diğer oyuncularımız içinde bu gelişim hala sağlanabilir.”

Fenerbahçeliler için gün bugündür.

    Fenerbahçe dernekleri’nin önerisi ile gündeme alınan 19 Temmuz Fenerbahçe Bayramı (19.07) bugün ilk kez kutlanacak. Kulübün kuruluş tarihi olan 19 Temmuz’u tün dünyada             Fenerbahçeliler günü olarak ilan eden taraftaralar, bugün Türkiye’de ve dünyda sarı lacivert kıyafetler giyecek.Fenerbahçeli taraftarlar, bir ilke daha imza atarak Kulüb’ün kuruluş tarihi olan 19 Temmuz’u “Dünya Fenerbahçeliler Günü” olarak ilan etti.

   Fenerlist Çalışma Grubu yaptığı açıklamada, Türkiye’de bir ilkin gerçekleştirilerek “Fenerbahçe Bayramı”nın kutlanacağını, bayramın amacının dünyadaki tüm Fenerbahçelileri bir araya getirerek, ortak değerleri bir kez daha hatırlatmak olduğunu vurguladı.

   Bu organizasyonda amaçlarının  19.07 tarihinde bütün Fenerbahçelilerin çevrelerini sarı-lacivert renklere boyaması olduğu ifade edilen açıklamada, “Bunun için ev, araba ve işyerlerini bayraklarla süslemeleri, giyimlerinde sarı-laciverti tercih etmelerini rica ediyoruz” denildi.

saygı duruşunda:

  Bugün tüm temsilcilikler saat 19.07’de Atatürk anıtlarına çelenk konup, saygı duruşunda bulunulacak.Fenerbahçe Bayramı’nın ABD, Rusya, Azerbaycan, İngiltere, Avusturya, Avustralya, Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İskoçya, Finlandiya, Makedonya, İsrail, İrlanda, İsviçre ve KKTC’de çeşitli etkinliklerle kutlanacağı belirtilen açıklamada Sarı-lacivertli takımın Almanya kampında da kutlamaların yapılacağı ifade edildi.

 

Nilüfer DEMİR/ BODRUM(Muğla), (DHA)- BODRUM Fenerbahçeliler Derneği’nin düzenlediği 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlaması:

   Bodrum Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen ’19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’ kutlamaları Bodrum’daki Forever Otel’de yapıldı.  

  Bodrum’daki Fenerbahçe taraftarlarını bir araya getiren etkinliğe, Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Ali Şen, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ender Alkaya, Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nejat Talaşık da katıldı.

   Gecede söylenen Fenerbahçe marşlarına taraftarlar da eşlik etti. Fenerbahçeliler, bayrak sallayarak ve meşale yakarak 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü coşkuyla kutladı. Dernek Başkanı Talaşık, kutlamanın yapıldığı Forever Otel’deki restoranın Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Lokali olarak 12 ay boyunca hizmet vereceğini söyledi. Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Ali Şen, Fenerbahçe’yi seven tüm yöneticilerin büyük görevler yaptığını belirterek, şöyle dedi:

Fenerbahçe evimiz Ali koç babamızCOMMENTS

WORDPRESS: 0