Güzel Kız Nasıl Olur

Güzel Kız Nasıl Olur

Erkeğin Hayalindeki Kadın Nasıl? Bir Kızı Erkeklerin Gözünde “Harika Kız” Yapabilecek nasıl?    Elbette bir kızın “Harika” olmak için bir şeyler yap

Ekrem İmamoğlu : 23 Haziran’da emaneti geri almaya geliyoruz
Yaz tatili ne zaman başlayacak ?
Sen Belhanda Olursan 10 Milyon Euro’ya Gidecek Misin?

Erkeğin Hayalindeki Kadın Nasıl?
Bir Kızı Erkeklerin Gözünde “Harika Kız” Yapabilecek nasıl?

   Elbette bir kızın “Harika” olmak için bir şeyler yapmasına gerek olmayabilir,  ama bazı durumlarda erkekler onların “harika kızlar” olduğunu idrak etmekte zorlanabilir.

Elbette bir kızın “Harika” olmak için bir şeyler yapmasına gerek olmayabilir.tamam ama bu şeyler nelermiş?

 

Belki Kedileri normal dozda sevmek:

  Elbette hayvanları sevmeliyiz. Fakat kedi yer yüzündeki tek hayvan değil. Üstelik nankör de. Mesela köpeklere de şans verebilirsiniz.

Tamam belki “Selfie”de değil doğa fotoğrafçılığında profesyonelleşmek:

   Biz sizin içinizdeki yeteneği gördük, o yüzden sizi farklı alanlara da yönlendiriyoruz.Doğaya çıkın, ağacı börtü böceği çekin. Ama sadece onu çekin, bir fotoğrafta da siz olmayın.

Trip atmayı ata sporu bellememek:

   Tabi mutlaka yanlış öğrenmiş olabilirsiniz, trip değil cirit aslında. Şimdi sakin olun ve elinizdeki tribi yere bırakın. Gördünüz mü? Siz sakin, biz sakin, hayat güzel.

Dudaklar Önemli Bir Detay:

  Kadınların dudak yapısı ve kullandığı ruj erkeklerin ilgisini çok fazla çeker. Bir şey anlatırken kullandığınız dudak mimikleri ve hareketleri erkekleri bir anda alıp bambaşka yerlere götürebilmekte.Elbetteki sırf mimikler değil, dudağınızda kullandığınız renkte çok önemli.

Erkekler genellikle parlak rujları daha çekici bulurlar. Konuştuğu sırada dudağını ıssıran bir kadından etkilenmemek çok zor, ancak bunu yaptığınızda bizi etkilemek istediğinizi de biliyoruz.

kızların Saçlarınıza Dikkat Ediyor mu?

   Kadın denince akla gelen ilk maddelerden biri güzel saçlardır. Kısa saçtan hoşlanan erkekler yok değil ancak ilk tercihimiz elbette uzun saçlar. En azından omuzlarınıza değmeli. Bakımsız, dip boyası gelmiş, rastgele toplanmış bir saça sahipseniz ilgimizi çekmeniz gerçekten zor. Hee yağlı saçlara tahammülümüz sıfır.

Yakın kız arkadaşlardan akıl almamak:

   Siz zaten yeterince zekisiniz, kendi aklınız yetiyor. Erkekleri aramak istediğinizde bunu Melis’e sormayın, o arama der. Siz arayın, niye aramıyorsunuz ki zaten onu hiç anlamadık biz.

Ofsaytın en azından bir futbol maçı tabiri olduğunu bilmek:

    Ne olduğunu, nasıl olduğunu bilmenizi geçtik, futbola dair olduğunu bilin bari. Erkeklerin başka nesi var ki? Ayrıca nasıl anlamıyorsunuz o da garip, sahada rakip futbolcuyu geçip… Tamam, tamam. Futbolda yani.

Zayıflık sanıldığı kadar çekici değil:

   Kadınların ömrü diyet ve spor arasında mekik dokumakla geçe dursun, birçok erkek 90-60-90 gibi kusursuz bir vücut yerine, daha kıvrımlı bir bedenin çok daha seksi olduğunu düşünüyor. Elbette kıvrımlı vücut ayrımını yapabilmek çok önemli.

Üst koldan sarkan yağları, fırlamış bir göbeği ve orantısızca büyük bir popoyu kast etmiyoruz. Bizim kast ettiğimiz Scarlet Johansson tarzı balık etli bir vücut. İlle de 36 beden olmak için çabalamanıza gerek yok. İnce ve kaslı bacaklar, minicik bir popo yerine daha yuvarlak hatlarınızla gönül rahatlığı ile salınabilirsiniz. Tabi tek bir şartla; o şahane özgüveniniz hep sizinle olmalı.

Erkeğin kalbine giden yol bir şekilde mutlaka mideden geçiyor:

   Hiçbir erkek yoktur ki, yemeğe kayıtsız kalmasın. Bu yüzden erkekler ideal kadın özelliklerine mutlaka iyi yemek yapmasını, ya da en azından iyi yemekten anlamasını bekliyorlar. Elbette ki her akşam portakallı ördek pişirmeniz gerekmiyor ama kaşarlı tost yiyerek ömür geçmeyeceğini de bilmeniz gerekir.

Kokunuz imzanız gibi:

   Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu boşuna mı söylediler o şarkıyı? “Kalabalık içinden nefis kokun gelir, seni gören yıldızlar anlar ışık nedir” Gerçekten de kullandığınız parfüm şarkılara konu olacak kadar önemli. Bazen sevdiğiniz adamın tarzına uygun bir koku seçersiniz, bazen de sizin kokunuz karşınızdaki adamın en beğendiği koku oluverir.

Ama siz siz olun, sık sık parfüm değiştirmekten vaz geçin. Erkekleri hem psikolojik, hem de fiziksel olarak aynı anda uyaran duyulardan birisi de koku alma. Yani eğer onda kimlikleşmiş bir kokunuz varsa, bu fark edilme ve akılda kalma yüzdesini arttırıyor.

Erkekler çoğunlukla şekerli ve floral kokular yerine biraz baharatlı, fresh, pudra ya da belirgin notalar içeren baştan çıkarıcı kokuları daha seksi buluyor. Bu yüzden de ideal kadının özelliklerine imza gibi kişisel bir iz bırakan koku maddesini ekliyorlar.

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0