Kızlar Terbiyeli Erkekleri Sever

Kızlar Terbiyeli Erkekleri Sever

kadınların sevdiği erkek kimdir? Kadınlar aklı, cömert, güçlü ve terbiyeli bir adam . Ama neden kızlar erkekler sever? Omuzları ergonomiktir. Ne k

Walt Disney hakkında bilmediğiniz bilgiler
Bütün Bir Türk Köyü Sigara İçmeyi Bıraktı
Mursi’nin oğlu Abdullah Mursi hayatını kaybetti

kadınların sevdiği erkek kimdir?

Kadınlar aklı, cömert, güçlü ve terbiyeli bir adam .

Ama neden kızlar erkekler sever?

Omuzları ergonomiktir. Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığınız her şeyi dinlerler.
İltifat edip her zaman güzel ve akıllı hissetmenizi sağlarlar.Peşinizden koşup özgüveninizi arttırırlar.Traş olduklarında yanakları yumuşacık olur.

Hesabı ödemek için istekli olurlar. Büyüyünce size bakma hayalleri kurarlar.Zor da olsa çiçek alırlar. Her zaman için teknolojiyi sizden daha iyi anlarlar. Bir araya geldiklerinde ilginizi çekmeyen konulardan konuşup sizi sıksalar bile, teknik servis olarak işinize yararlar.Eve geç kalma dertleri olmadığından, sizi uğurlamadan eve gitmezler. Ailenizden gece izni alabilmeniz için dua ederler.

Ağladığınızda ne oluyor?

Ağladığınızda sizden fazla üzülürler.Ağlayarak onlara her istediğinizi yaptırabilirsiniz. (Üstelik bu gerçeği bilirler de)Pek ağlamazlar ama ağladıklarında da çok şirin olurlar.
Sık sık en iyi arkadaşınız olurlar.Sizin için ulaşamadığmız raflardaki eşyaları alırlar.

Riski işlere giriyor mu ?

Riskli işlere onlar girerler.Bi durum olduğunda müdahale ederler.Namus kurtarmacalık oynarlar, kendilerini Cüneyt Arkın zannederler.Olmadık şeylere kıskanıp sizi kendilerine güldürürler.Kapıları açar, hatta bazen sandalyelerimizi tutarlar.Takım elbise ile acaip janti olurlar.

Tamam opücüklerden ne yapıyor ?

Opücüklerden sıkılmazlar.Sadece yumuşak olmamız bile onlar için müthiştir.Çocuk doğurma yeteneğine sahip olmanızı büyük bir hayret ve saygı ile karşılarlar.


Onlar takdir edilmekten büyük zevk alan, güçlü görünüşlü küçük çoçuklardır.
Yaptıklarını onaylıyor gibi görünüp istediğinizi yaptırır, sonra da acırsınız.

Bunun için kızlar erkerleri sever .

Peki o zaman erkek kötü kızlar sever mı?

Çoğunuza anaokulundan beri hep “hoş” olmanız gerektiği söylendi. Terbiyeli, uslu, sessiz, şekerden yapılmış şirin kadınlar olarak hayatınıza devam ediyorsunuz. Buraya kadar her şey çok güzel.

Peki ya erkekler neden “kötü” diye tabir ettiğimiz daha cilveli, kıpır kıpır, ateşli kadınları tercih ediyor? Bu sorunun cevabını Yüksek Topuklar ekibi olarak araştırdık ve erkeklerin “kötü kızları” neden sevdiğine dair 15 sonuç bulduk! Bu sonuçlardan örnek alarak zaman zaman da olsa “kötü kızlar” gibi davranmak erkeğinizi size daha çok bağlayabilir.

Erkekler Nasıl Kızları Sever?

“Kadına şaka yaptığınızda, size hemen iade ederse bu heyecan verir.” Onur
“Bana haddimi bildiren kadını beğenirim. Kabalık ettiğimde, dikkatimi çekerse ona saygı duyarım.” Umut
“Bizim [erkeklerin] çocuksu niteliklerimiz bizi üstünlük sağlama çabalarına sevk eder. Sevdiğiniz kadının bunu çekmeyeceğini bilmek güzel bir şeydir.” Fatih


“Evet, itiraf ediyorum. Zaman zaman karımla kavga etmeye başlıyorum. Bu, ona kasten güçlük çıkarmak değil; sadece zaman zaman güç bir gün yaşıyorum ve mutsuzluk yanına arkadaş ister. Bana haddimi bildirdiğinde ona saygı duyuyorum.” Arda

Erkekleri seven kadınların özellikleri:

Yüksek Topuklar ekibi olarak, aşkta kazanan kadınların ortak özelliklerini derledik! İşte her zaman kazanmak için sizde olması gereken özellikler…

Bulundukları yere muhabbet, neşe getirirler. Çok olumlu enerji yayarlar. Güçlü kişilikleri ve hoş sohbetleri vardır.

İnsanları teşvik ve takdir ederler. Başkalarının başarılarını över ve takdir ederler. Dostlarını gayrete getirirler. İnsanlara cesaret verirler.

Böyle bu hayat daha güzel olacak.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0