Önce ve sonra hava fotoğrafları gösterisi ölümcül Alabama kasırgalarının imhası

Önce ve sonra hava fotoğrafları gösterisi ölümcül Alabama kasırgalarının imhası

Birmingham’daki Ulusal Hava Durumu Servisi’ne göre, Pazar günü Alabama’nın merkezindeki dört kasırga patladı, imha izini geride bırakmak. Uydu görünt

Şiddet Okullarda Kötü Sonuca Ters Dönüyor
Ekrem İmamoğlu, kendisinin ve ailesinin mal varlığını açıkladı
Ayrılmayacağınız Zaman Stres Nasıl Giderilir?

Birmingham’daki Ulusal Hava Durumu Servisi’ne göre, Pazar günü Alabama’nın merkezindeki dört kasırga patladı,
imha izini geride bırakmak. Uydu görüntüleri, evlere ve çevresindeki alanlara verilen zararın boyutunu göstermektedir.

Resimler kameralarla donatılmış uçaklar tarafından çekildi Ulusal Okyanus tarafından toplandı yüksek çözünürlüklü havadan fotoğraf çekmek ve Atmosfer İdaresi. Fotoğraflar hasarı değerlendirmek ve ihtiyaç duyulan yardımı düzenlemek için çok önemlidir.

Kasırgalar, Geliştirilmiş Fujita ölçeğinde 0’dan 5’e, şiddetine ve verilen hasara göre ölçülür.bölgesini vuran dört tornado, üç, EF-1’ler olarak kategorize edildi,ancak Lee County’deki Beauregard-Smiths İstasyonu kasırgası, 170 mil rüzgarlı bir EF-4’dü.

Yirmi üç kişi kasırga öldürüldü. Lee County Coroner Bill Harris, kurbanların 6 ile 89 yaşları arasında olduğunu söyledi. Pazar günü 77’den fazla hastanede yatan onlarca kişi daha yaralandı.

Alabama Gov. Kay Ivey, geçen ay yayınlanan olağanüstü hal durumunu uzattı çünkü tornado ve şiddetli hava ve federal büyük bir felaket ilanı için bir istekte bulundu.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0