Özel: Türkiye Para Birimi Katar Parası Kaos Kaos Oluyor

Özel: Türkiye Para Birimi Katar Parası Kaos Kaos Oluyor

Katar'ın emiri, Katar'ın Türkiye'de şu anda bir döviz krizinin pençesinde bulunan toplam 15 milyar dolarlık yatırım yapacağını belirtti. Yardımcı bir

Son Cheescake
Bermuda Üçgeni hakkında korkunç ve gerçek hikayeler
Okullar Bilim Evleri….kapılarda

Katar’ın emiri, Katar’ın Türkiye’de şu anda bir döviz krizinin pençesinde bulunan toplam 15 milyar dolarlık yatırım yapacağını belirtti.

Yardımcı bir önlem gibi görünse de, bunun gerçekleşmesi için uygulanan yöntemlerin inanılmaz derecede tehlikeli olduğu gerçeğidir.

Katar’daki bankacılık sistemi ve Katar’ın egemen fonları için büyük etkileri olduğu kesin.

Doha’daki özel bankacılık sektöründeki kaynaklara göre, Katar Merkez Bankası’ndaki büyük rezervler ve tasarruflarda son zamanlarda yaşanan şüpheli faaliyetler var.

Bu faaliyetler sadece yabancı para birimleriyle ilgili olmayıp, Katar’da doğrudan Katar emirleriyle bağlantılı yerel bankaları da içermektedir.

Kaynaklar son zamanlarda ani büyük çekilmelerin yapıldığını ve bu alanlarda ve para birimlerinde bir sıkıntı olduğunu belirtti.

Ayrıca, Katar tarafından ihraç edilen yabancı paraların artık Türk Lirası’na çevrildiği doğrulandı.

Kaynaklar, Katar emirlerinin ve bu tür yasadışı eylemlerin beyanlarının hepsinin de ilgilendiğini doğruladı. Katar, 15 milyar dolarlık yatırımı hazırlarken, Türk yetkililerin Katar Merkez Bankası da dahil olmak üzere birkaç Katar bankasında görüldüğünü de belirtmek gerekir.

Bu, sadece yerleşik olarak değil, aynı zamanda uluslararası olanları da yerleşik bankacılık yasalarına aykırıdır. Sonuçta, bu hesaplar sadece milli gelirle değil, aynı zamanda düzenli vatandaşların tasarruflarıyla da ilgilenmektedir.

It is still unclear how these suspicious ve yasadışı süreçler Katar hükümeti tarafından karşılanacaktır.

Aynı kaynaklar, Katar holding şirketleri ve devlet fonlarının da buna dahil olduğunu ortaya çıkardı.Türk lirasını destekleyecek yasadışı bir program.

Bütçeden yabancı para kesmeye başladılar.yurt içi ve yurt dışı projelerin yanı sıra yatırımlar için ayrılmıştır.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0