Seçimden sonra ilk iş süriye’de Erdoğan ne yapacak ?

Seçimden sonra ilk iş süriye’de Erdoğan ne yapacak ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kağıthane'de bir konuşma yaptı. Erdoğan, "Seçimden sonra ilk iş Suriye meselesini sahada çözeceğiz" dedi Erdoğan

Çavuşoğlu’ndan Suriye’de güvenli bölge açıklaması
Erdoğan: yakında farklı bir aşamaya taşıyacağız
Fransa, ve İngiltere Aramco saldırısından İran’ı sorumlu tuttu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kağıthane’de bir konuşma yaptı. Erdoğan, “Seçimden sonra ilk iş Suriye meselesini sahada çözeceğiz” dedi

Erdoğan “Saygıdeğer Kağıthaneli hemşehrilerim… Sizleri en kalbi duygularımla hasret ve muhabbetle selamlıyorum. Kağıthane bugüne kadar hep yanımızda oldu, moral verdi, güç verdi. Hiçbir zaman bizi ihmal etmedi. Bugüne kadar dik durduk dikleşmedik sadece ve sadece Allah’ın huzurunda rükûda eğildik. dedi.

“PKK MENSUPLARINI VURDUK, VURMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bizim ittifakımızın adı Cumhur İttifakı biz bu ittifakı 15 Temmuz’da kurduk. PKK terör örgütlerinin mensuplarını biz Cudi’de Gabar’da Kandil’de Tendürek’te vurduk, vurmaya da devam edeceğiz. Milletimin huzurunu kaçıranlara bu ülkede fırsat vermeyeceğiz.

Seçimler nedeniyle ülkemize yönelik saldırıların artmasının gayesi büyük güçlü Türkiye’nin yolunu kapatmaktır. Bu ülkede ne patlıcan sıkıntısı ne patates, ne domates sıkıntısı var. Hemen biz tanzim satışları kurduk bir anda fiyatlar düştü mü? Şu anda bunlar gündemde mi? Olay bu kadar basit.

 

“BU MİLLETİN AŞINA GÖZ DİKENLERİ AFFETMEYECEĞİZ”

İşte bu kardeşiniz 4 buçuk sene daha devletin başında Binali Yıldırım kardeşim de inşallah İstanbul’un başında olacak inanıyorum. Burada da yeni bir adımı atacağız. Sizin karşınıza genç bir Kardeşimiz olan Mevlüt kardeşimizi getirdik. Biz size efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geliyoruz.

COMMENTS

WORDPRESS: 0