Şırnak’taki terör operasyonunda 1 asker şehit oldu

Şırnak’taki terör operasyonunda 1 asker şehit oldu

Şırnak'ta PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada bir askerimiz şehit oldu, 3 askerimiz ise yaralandı. Bölgede operasyonlar devam ediyor.  1 asker şeh

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: Astana süreci çözüm için en uygun mekanizma
Marmara Adası’ndaki yangın ile ilgili 1 kişi gözaltında
Emniyet ve MİT 2 kadın terörist yakalandı

Şırnak’ta PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada bir askerimiz şehit oldu, 3 askerimiz ise yaralandı. Bölgede operasyonlar devam ediyor.

 1 asker şehit oldu,  3 asker yaralandı.

şırnak’ın Silopi ilçesinde güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 2’si ağır 3 asker yaralandı.

(TPAO) çalışanlarının güvenliğini sağlamak için …

Silopi ilçesindeki Türkiye Petrolleri Anonim Şirketi (TPAO) çalışanlarının güvenliğini sağlamak amacıyla
İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince terör örgütü PKK’ya yönelik bölgede operasyon başlatıldı. Operasyon sırasında bir grup terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada 1 asker şehit oldu, 3 askér yaralandı.

Akp , Gül, Davutoğlu ve Babacan’ı davet etmedi

52 turist, gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Şırnak Valiliği’nden yapılan açıklamada

Operasyonla ilgili Şırnak Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “İl Jandarma Komutanlığımız emir komutasında, Silopi ilçemiz sınırları içerisinde bulunan Körseli Köyü bölgesinde TPAO çalışanlarının emniyetini almak ve bölgede bulunduğu değerlendirilen bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek maksadıyla icra edilen Şehit Güvenlik Korucu Süleyman Tosun Operasyonu’nda, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığımız unsurları ile bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada ikisi ağır 3 kahraman jandarma personelimiz yaralanmış olup 1 kahraman jandarma personelimiz şehit olmuştur. Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yüce milletimize başsağlığı, yaralı personelimize acil şifalar diliyoruz. Bölgede operasyonlara kararlılıkla devam edilmektedir” denildi.

kaynak : AA

COMMENTS

WORDPRESS: 0