Şule Yüksel Şenler son yolculuğuna uğurlandı

Şule Yüksel Şenler son yolculuğuna uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede 81 yaşında hayatını kaybeden  Şule Yüksel Şenler, son yolculuğuna uğurlandı. Erdoğan, " Şenler Geride bıraktığı miras gerçek

Rusya Başbakan Yardımcısından Su-35 ve Su-57 açıklaması
Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin AKP’den istifa etti
Başkan Erdoğan MİT ‘in yeni binası nda incelemelerde bulundu.

Tedavi gördüğü hastanede 81 yaşında hayatını kaybeden  Şule Yüksel Şenler, son yolculuğuna uğurlandı.
Erdoğan, ” Şenler Geride bıraktığı miras gerçekten çok anlamlıdır ve büyük

Tedavi gördüğü hastanede 81 yaşında hayatını kaybeden yazar Şule Yüksel Şenler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.

kızı Ayşe , taziyeleri kabul etti

Cenaze namazı öncesi Şenler’in manevi kızı Ayşe , taziyeleri kabul etti. Şenler’in tabutunun başucuna beyaz örtü asıldığı görüldü.

81 yaşında Yazar Şule  Şenler hayatını kaybetti

cenazeye kim katıldı ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ilesi Şule Yüksel Şenler cenazesine katıldılar

Şenler’in yakınlarının yanı sıra, Türkiye Cumhurbaşkanı  Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, kızları Esra , Sümeyye  Bayraktar, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zümrüt Selçuk, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan,  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş,  AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ravza Kavakçı Kan ile Hasan Turan, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, AK Parti  İzmir Milletvekili Binali Yıldırım,  İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, ilçe belediye başkanları, STK temsilcileri, gazeteci ve yazarlarla çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhurbaşkanı:  Şule Yüksel Şenler isimina müze ve kütüphane çılacak 

Cumhurbaşkanı  Erdoğan: “İnşallah Şenler  isimina bir müzeyi ve kütüphaneyi  yakın zamanda açmak suretiyle, burada hem kütüphanede, müzede hemhal olmak hem kabrini ziyaret etmek suretiyle de inanıyorum ki kendilerini kabrinde çok daha mutlu etme fırsatını bulacağız.” belirti

kaynak : Ahaber

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0