Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları

     Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, (BIST: THYAO ) Türkiye'nin ulusal havayolu şirketi yani bayrak taşıyıcısıdır. Türk Hava Yolları'nın me

How the UAE’s Lobbying Instrument Works Abroad
96 yıl önce bugün Milli Mücadele zafer tacını taktı
Türk inşaat mühendisi, iş adamı, Spor yöneticisi ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün başkanı olan Fikret Orman

 

   Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, (BIST: THYAO ) Türkiye’nin ulusal havayolu şirketi yani bayrak taşıyıcısıdır. Türk Hava Yolları’nın merkezi İstanbul’dadır. Türk Hava Yolları’nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanmaktadır. 2014 yılında toplam 54,7 milyon yolcusu vardır.

   Skytrax’ın 2015 ödüllerine göre 5.kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilmiştir ve hali hazırda Dünya’nın en iyi 4. havayoludur. Ayrıca bunun dışında birçok alanda yüksek dereceler elde etmiştir.  

    Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları, yakında başlanacak noktalar ile birlikte, 111 ülkede 227 dış hat (Son ilan edilenler dahil, askıya alınan destinasyonlar hariçtir; Hong Kong, Kosova, KKTC ve Tayvan ayrı ülke olarak kabul edilmektedir) ve 51 iç hat (Anadolujet’in uçtuğu noktalar hariç) olmak üzere toplamda 278 noktaya sefer düzenlemektedir. Bu uçuş ağı ile en çok uçuş ağı bulunan hava yolları listesinde dünyada 4. sırada yer almaktadır.

Hayatta THY binmek lazım ne harika ne mühteşem.

Uçak içi ikram:
   Bulutların üstünde dünyanın en iyi lezzetlerini Türk Hava Yolları farkıyla keşfetmeye ne dersiniz? Türk konukseverliğini, uçan şeflerimiz tarafından hazırlanan dünya ve Türk mutfağından en özel tatlarla birleştiriyor, yolcularımıza eşsiz bir uçuş deneyimi sunuyoruz.

    Lüks restoranlara rakip olabilecek ödüllü lezzetlerimizle tanışın, konforlu yolculuğun keyfini ikiye katlayın!

İhtiyacınız olan her şey:

   Sağlık durumu ya da inancı sebebiyle özel bir beslenme alışkanlığına sahip olan yolcularımıza uygun menüler hazırlıyoruz.

Daima taze:

      Mevsim koşullarına göre değişen menülerimizde bulunan daima en taze malzemelerle ve özenle hazırladığımız ikramlarımızı tattığınızda siz de kendinizi çok özel hissedeceksiniz!

Yetenekli şeflerimiz:

    Bazı uçuşlarımızda ikramlarımız lüks restoranların sunduğu konfor ve servis kalitesinden ödün vermeyen uçan şeflerimizin gökyüzündeki mutfaklarında hazırlanıp hızla size ulaşıyor.

Uuçakta koltuk:

İster uzun ister kısa, tüm uçuşlarda Economy Class koltuklarının konforunu hissedin! 18,5 cm’ye kadar yatabilen koltuklar, ayarlanabilir baş ve ayak desteği… Economy Class rahat bir yolculuk için tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Koltuk özellikleri:

   Eğer koltuk aralığı sorarsan o zaman bilirsin ki 78 cm koltuk aralığı.ne büyük ne rahatlatıcı

Sen bu koltukta yatak gibi sanıp uyuyorabilirsin.15 cm geriye yatırılabilen, 3,5 cm öne çekilebilen koltuklar.
12,7 cm hareket edebilen baş desteğiAyarlanabilir ayak desteği.
Priz.
USB ve ethernet girişi.

Economy Class’ta özel lezzetler:

Uçuşlarımızda Türk ve dünya mutfağından en güzel örnekleri mevsiminde yetişen taze malzemelerle hazırlıyor, özenle sunuyoruz.

    Uçuşlarımızda sıcak/soğuk kahvaltı ve sıcak/soğuk ana yemeğin dışında sandviç ve kek çeşitleri ile snack (atıştırmalık) servisi yapıyoruz. Yolcularımızın sağlık durumlarını ve kişisel tercihlerini göz önünde bulundurarak hazırladığımız bu lezzetlerden size uygun olanını özel olarak seçebilirsiniz.

Türk hava yolları zervede

Newer Post
Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0