AK parti başkani Erdoğan:Seçilmiş Olmak Suç İşleme Özgürlüğü Tanımaz

AK parti başkani Erdoğan:Seçilmiş Olmak Suç İşleme Özgürlüğü Tanımaz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti başkanı Recep Tayyip Erdoğan, kayyum atanan üç belediyeyi hatırlatarak, "Seçilmiş olmak hiç kimseye suç işleme özgürlüğü tan

Davutoğlu, Erdoğan’a meydan okudu
AKP , Gül, Davutoğlu ve Babacan’ı davet etmedi
18 yıl sonra AKPden istifa eden Ali Babacan parti kuracak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti başkanı Recep Tayyip Erdoğan, kayyum atanan üç belediyeyi hatırlatarak, “Seçilmiş olmak hiç kimseye suç işleme özgürlüğü tanımaz” açıklamasında bulundu.

AK Parti iktidarıyla beraber ülkemiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize’de il teşkilat yemeğinde açıklamalarda bulundu.
Erdoğan 3 HDP’li büyükşehir belediyesine kayyum atanmasıyla ilgili, “AK Parti iktidarıyla beraber ülkemiz, menzilinde barış ve kardeşliğin olduğu yeni bir yola girmiştir. Seçilmiş olmak hiç kimseye suç işleme özgürlüğü tanımaz.” dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları;

İçeriden ve dışarıdan gelen nifak girişimlerine rağmen Yenikapı ruhunu MHP ile birlikte diri tutmayı başardık. Cumhur İttifakı Türkiye’nin bekasının istikbalinin garantörü olmuştur. Ülkemiz iç ve dış politikada siyasi tarihin en kritik mücadelelerini vermektedir.

herkese kapımız açıktır

“DÖNEM UZLAŞMA DÖNEMİDİR” Dönem fedakarlık, uzlaşma, basiret ve ferasetle davranma dönemidir.
Önce Millet diyen herkesle beraber hareket etmeye hazırız. Bu şuurla hareket eden herkese kapımız açıktır.

AK Parti ve Cumhur İttifakı tehditlerin önündeki en büyük engeldir

Vatanımızın bekasına yönelik her türlü iç ve dış tehdidi bertaraf etmekte kararlıyız. AK Parti ve Cumhur İttifakı tehditlerin önündeki en büyük engeldir. Bu harekete gönlünü veren, yüreğini ortaya koyan herkese bir kez daha muhabbetlerimi gönderiyorum.

Acı haber 3 askerimiz şehit oldu, 7 askerimiz yaralandı

Tam 18 YIL ÖNCE

Bir siyasetçi için milletin sevdasından teveccühünden daha büyük bir bahtiyarlık yoktur. “18 YIL ÖNCE İLE KIYAS EDİLEMEYECEK BİR TÜRKİYE VAR” 17 yılı iktidar olmak üzere tam 18 senedir, Türkiye’ye hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Hamdolsun bugün gönül rahatlığıyla ‘Hiçbir şey eskisi gibi değil’ diyebiliyoruz.

“ENERJİ ALANINDA BİRİLERİNİN KAPISINDA DİLENCİ OLAYACAĞIZ

Enerji alanında birilerinin kapısında dilenci olmayacağız. Bugün Ege ve Doğu Akdeniz’de haklarını savunan, donanması güçlü bir Türkiye var. AK Parti iktidarıyla beraber ülkemiz, menzilinde barış ve kardeşliğin olduğu yeni bir yola girmiştir.

“İŞLENEN BİR SUÇ VARSA DEVLETİN GÖREVİ BUNA MÜDAHALE ETMEKTİR”

“İŞLENEN BİR SUÇ VARSA DEVLETİN GÖREVİ BUNA MÜDAHALE ETMEKTİR” Hangi partiden olursa olsun. Şayet ortada göz göre göre işlenen bir suç varsa, devletin görevi buna müdahale etmektir. Eğer niyet hayır olmazsa, akıbet hayır olmaz. Bunların niyeti farklı. Ülkemizde 82 milyonu tüm renkleriyle kucaklayan tek parti AK Parti’dir.

kaynak : t24

COMMENTS

WORDPRESS: 0