Akrep Sokunca Ten Renginden Göz Rengine Kadar Her Şeyi Değişti

Akrep Sokunca Ten Renginden Göz Rengine Kadar Her Şeyi Değişti

İntizar'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Sinem Gedik….. Sinem Gedik kimdir?   Sinem Ceceli, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini

Unique Essays On The Market Of Superior High Quality
Suudi Arabistan, Şubat ayında Asya’ya yönelik ham petrol fiyatlarını düşürebilir
Honda ‘Türkiye’yi terk etmiyoruz’ diyor

İntizar’la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Sinem Gedik…..

Sinem Gedik kimdir?

  Sinem Ceceli, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini tasarım mühendisliği bölümünde tamamlanmıştır. Çok genç yaşta nikah masasına oturan Sinem Ceceli, kendisinden 7 yaş büyük olan Mustafa Ceceli ile 1 kasım 2008 tarihinde evlenmişti. İkilinin Arın Ceceli adında 6 yaşında bir oğlu vardır.

Şarkıcı İntizar ile yasak aşk yaşadığı iddiası doğru mu ?

   Ama bunun iddiasından önce Sinem Gedik kimdir ?
  Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Ceceli, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini tasarım mühendisliği bölümünde tamamlanmıştır. Çok genç yaşta nikah masasına oturan Sinem Ceceli, kendisinden 7 yaş büyük olan Mustafa Ceceli ile 1 kasım 2008 tarihinde evlenmişti. İkilinin Arın Ceceli adında 6 yaşında bir oğlu vardır.

MUSTAFA Ceceli ile  Sinem Gedik alakası nedir ?

  MUSTAFA Ceceli’nin eşi olarak tanınan Sinem Ceceli, mütevazı bir yaşam sürüyordu. Mustafa Ceceli’den olaylı bir şekilde boşanan Sinem Gedik , şarkıcı İntizar ile ilişki yaşadığı iddialarının ardından gözler Sinem Gedik’e çevrildi.


SES sanatçısı Mustafa Ceceli ‘nin boşandığı eşi Sinem Gedik ile boşanmaya sebep nedir?

  SES sanatçısı Mustafa Ceceli ‘nin boşandığı eşi Sinem Gedik ile boşanmaya sebep olan şarkıcı İntizar ‘ın sevişme görüntüleri ortaya çıktı.

Nerede çekildiği belli olamayan görüntülerde ikilinin eşcinsel ilişki si net bir biçimde görülüyor.

Mustafa Ceceli ne yapttı?
  Mustafa Ceceli’nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıkmıştı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar’ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu. Görüntülerde Ceceli’nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var.

9 senelik eşi Sinem Gedik’ten geçtiğimiz sene boşanan ve hemen akabinde Selin İmer’le aşk yaşadığı ortaya çıkan Mustafa Ceceli’nin eski eşinden ayrılma nedeni ortaya çıktı. Ceceli, oğlunun velayetini almak için mahkemeye sunduğu bilgilerde Gedik’in şarkıcı İntizar ile ilişki yaşadığını iddia etti. Bu arada sosyal medyada Gedik ile İntizar’ın yakınlaştıklarını gösteren bir video da dolaşıma sokuldu.

İntizar ne dedi ?

    Vatan’a açıklama yapan İntizar’ın ilk açıklaması ise şöyle oldu: “Onlar boşanalı 1.5 yıl oldu. O süreçte Mustafa’nın kamuoyu önünde güvenilirliği, prestiji kayboldu. Şimdi bu konular üzerinden kendini aklama çabasında.

     İnsanların mahremiyetine dil uzatılması ahlaksızlıktır, bel altı vurmaktır. Beni bu şekilde itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Üstelik yaptığı da suç. Evin içine kamera koyuyor. Sen evin içine nasıl kamera koyarsın. Üstelik o görüntülerde yayın yasağı var. Boşanma sürecinde Sinem’e destek verdim.

    Çünkü üzgündü ve yaralıydı. Mustafa bu yüzden intikam almaya çalışıyor. Bir insan evladının annesinin böyle bir duruma düşürür mü? Peki benim şimdiye dek kime bir zararım dokundu? Çirkef, edepsiz, yırtık biri değilim. Tanıyanlar bilir; yalnızım garibanım. Beni bitirmeye çalışıyorlar. Çok kötüyüm. İnsanlar beni korusun.”

Bu şekilde nasıl sanatçılar evlatlerimize örnek oluyor nasıl çocuklarımız onları taklit ediyor?

Allah çocuklarımız evlatlarımız ve kızlarımız korusun bu kaba eylemlerden uzaktır ya rabim.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0