Alberto Zaccheroni BAE’ye yarı finalde Katar’ı yenmesi için destek verdi

Alberto Zaccheroni BAE’ye yarı finalde Katar’ı yenmesi için destek verdi

Alberto Zaccheroni, BAE'nin Salı günü yarı final gösterisinde Katar'la karşılaştıklarında A-oyunlarına başlayacağına söz verdi. Ev sahibi son dört

Erdoğan, YPG’nin Suriye’deki Münbiç’le ilgili uyarısını yineledi
Afrika İle İş Birliğimize Önem Veriyoruz
Mevlid Kandili islam Dininde Var Mı?Beygemberimiz ya Sahabiler Yaptı Mı?Yoksa Bid’at Mıdır?

Alberto Zaccheroni, BAE’nin Salı günü yarı final gösterisinde Katar’la karşılaştıklarında A-oyunlarına başlayacağına söz verdi.

Ev sahibi son dört kişiyi, Cuma günü Al-Ain’de Avustralya’yı savunan şampiyonlara karşı 1-0 kazanma şansı ile kazandı – Ali Mabkhout, Beyazlar’ı arka arkaya ikinci Asya Kupası’nın yarısına göndermek için Milos Degenek hatalarından yararlandı. Ancak ondan önce, Kırgızistan ve Hindistan’a karşı zafer kazanmaya çalışan bazı eleştiriler için geldiler ve Bahreyn ve Tayland’a karşı yapılan çekimlerde olası şampiyonlardan uzak durdular.

Bu, İtalyan koçun tamamen farkında olduğu bir şey ama pozitifleri vurgulamak isteyen Zaccheroni, Körfez rakiplerine karşı çıkan çatışmalar karşısında kendinden emin bir rakam çıkardı ve BAE’yi finalde ateşlemek için çocuklarını destekledi.

“Zinde olan oyuncular son derece motive ve bu oyunun öneminin farkında.” Dedi.

“Bu turnuvadaki zorluklarımızı grup aşamasında ve son 16’da karşıladık.

“Ancak turnuvaya doğru büyüyoruz ve Avustralya’ya karşı gösterdiğimiz performans güvenimizi arttırdı.”

Yaralı Omar Abdulrahman olmasa bile, BAE bugüne kadar düşük performans gösterdi. Ancak hala Mabkhout’un beğenisine sahip olan tarafın büyük bir performansa sahip olduğu tarafının ve Zaccheroni’nin ve tutkulu ev hayranlarının ordusunun, bu gece Abu Dabi’de kanıtlanmış olanın parmaklarını geçeceği hissi var.

Zaccheroni, “BAE, grupların ilk oyunlarında ve özellikle de 16 turunda bile zorlukla karşılaştı, çünkü iyi savunan bazı takımlarımız vardı,” dedi.

“Fakat BAE takımı evrimleşiyor. Son oyunda ki performans çok iyiydi. Oyunun Katar’a karşı yaşadığı zorlukların farkındayım ama oyunu çok iyi bir oyuncu performansıyla kazanabileceğimize eminim.

“Her oyun bizim için çok önemli ve son olarak görüyoruz.

“Oyuncular veya sağlık personeli veya idari personel olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Yarı finalde Katar’ı yenme sorumluluğunu göstermek için hepimiz hazırız ”dedi.

Turnuva futboluyla ilgili bir sorun, maçların kalınlaşması ve oyuncuların yorulmasına yol açmasıdır. Ancak Zaccheroni, eşleşmenin sonucunu etkileyebilecek herhangi bir öneride bulundu, “Önemli olan şeyin kısa zamanda olduğunun farkındayız. “Bir sonraki oyunda gücümüzü ve çabalarımızı geri kazanabileceğimizi umuyoruz çünkü oyunlar arasında fazla zaman kalmadı.

“Bu hem bizler hem de Katar için geçerlidir. Oyuncuların iyileşmesi için kısa sürede hepimiz acı çekiyoruz. Ancak bu BAE’nin oyunda iyi iş çıkarmasını engellemiyor ”dedi.

Katar, Güney Kore’nin favorilerine göre 1-0 çeyrek final galibiyetiyle bu akşamki gösteriye ulaştı. Bu noktaya kadar gelebilmek için başarılı oldular ve BAE tarafı, ortaya koydukları tehdidin farkındalar.

Zaccheroni, “Katar henüz bu turnuvada bir hedef kabul etmedi”.

“Uzun yıllardır beraberler. Bu istikrar onlar için büyük bir güç kaynağı.”

COMMENTS

WORDPRESS: 0