Yeter, Katar için yeter. Yeter Arap düşmanı

Yeter, Katar için yeter. Yeter Arap düşmanı

Arap ittifakına destek vermek için Yemen'deki Katar ve İran’daki Houthis silahlarının Arap ittifakına destek vermeleri ve büyük bir kriz yaratmasıyla

Eşref Kolçak 92 yaşında hayatını kaybetti !
Petrol küresel ekonomik yavaşlamayla düşüyor, ancak OPEC liderliğindeki kesintiler destek sağlıyor
İsrail’den Gazze’ye iki hava saldırısı.

Arap ittifakına destek vermek için Yemen’deki Katar ve İran’daki Houthis silahlarının Arap ittifakına destek vermeleri ve büyük bir kriz yaratmasıyla ilgili bir dizi haberden sonra, Hamdin örgütü her zaman kendi lehine sömürmek, Arap kardeşler arasında çekişmeyi ateşlemek için kullandı.

Katar’ın şu anda BAE’deki 2019 Asya Kupasını baltalama çabalarından sonra,Yarı finalin organizasyonundan önce güçlü bir şekilde ortaya çıkan çeşitli silahlara yalanlar, söylentiler ve entrikalar yaymak, bu yüzden Twitter için kısa bloglar sitesini kullandım.Twitter üzerinden “# UAE_Human_Amany_Student” etiketinin başlatılması.

Ve BAE’ye hakaret eden bir tweet yayınladı ve Abu Dabi’nin şu anda bölgedeki Umman halkının bir sonraki oyuna katılmasını ve Katar ekibini teşvik etmemek ve aynı zamanda Birleşik Arap Emirlikleri’ne karşı kışkırtılan kötü niyetli söylentilerin yayınlanmasını engelleyeceğini belirtti.

İki ülkenin vatandaşlarının üzerinde durduğu şey budur … Bu konunun gerçeği ve amacı açıklandı ve Umman halkının Katar spor kanalı Al-Kass’ın programlarından birinden bir video dağıtması engellendi.

Bilinen bir ada yaklaşımı olduğunu vurgulamak. O maçın haberleri ile uğraşırken.

Ve vatandaşlar, “Ne saçmalık .. Ve sonra Tanrı BAE’de herhangi bir medyayı, hükümeti veya herhangi bir kişisel müdahaleyi görmedi ya da bir maçta spor ruhuna çarpmadı” yazdığı bir etiketle sert tepki gösterdi.

Bir diğeri şöyle dedi: “Bu, Körfez düşmanı eylemidir ve bu durum eyalet devletlerine karşı anlaşmazlığa yol açar ve yayılır” dedi. Üçüncüsü: “Bu, Umman ve BAE arasında imzalamanın ucuz bir yoludur.

 

“Katar, Arap ülkelerinin gerçek düşmanıdır ve halklar arasında açık bir anlaşmazlık haline geldi. Paralı askerleri Hishtaj’da yazıyor ve Umman onlara bizlere ve Emirati kardeşlerimize karşılık veriyor.” Dedi.
Bir diğeri: “Katarlı paralı askerler bu Hashtajı yayarlar ve Umman’ın Emiratis’in kalbindeki ve iki halk arasındaki ayrımı farklılaştırıp yaymanın zor olduğunu bilmezler.” Dedi.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0