BAE patronu Alberto Zaccheroni, Socceroos çatışmasının önünde performansın zayıf olduğunu itiraf etti

BAE patronu Alberto Zaccheroni, Socceroos çatışmasının önünde performansın zayıf olduğunu itiraf etti

Takımını Asya Kupasının son sekizine yönlendirdikten sonra, kendini savunmada bulmak garip görünüyor. Fakat durum bu, Alberto Zaccheroni'nin BAE'nin K

Yeter, Katar için yeter. Yeter Arap düşmanı
Katar ülkesini neden satıyor?
A Milli Kadın Basketbol Takımı

Takımını Asya Kupasının son sekizine yönlendirdikten sonra, kendini savunmada bulmak garip görünüyor. Fakat durum bu, Alberto Zaccheroni’nin BAE’nin Kırgızistan’ı ikinci bir galibiyetle kazanmasından sonra karşılaştığı durum.

Ev sahibi, Orta Asya’lıları Abu Dabi’deki nakavt çatışmalarında görmekten çok hoşlanıyordu, ancak Ahmed Khalil 103. dakikada galibi yakaladığında fazladan zamana ve muhtemel ceza dramalarına maruz kaldılar.

Performans, Beyazların çeyrek finalleri yetenekten ziyade şans eseri yaptıkları izlenimine katkıda bulundu. Ekip, grup aşamasında etkileyici olmaktan ve genel olarak kazananlar dışında her şeyden uzak durdu.

Şimdi Avustralya’nın hüküm sürdüğü şampiyonlarla karşı karşıya kalıyorlar – ve BAE patronu bile gelişmeden çalışmalarının kesileceğini itiraf etti. AC eski İtalyan koçu “Kırgızistan’a karşı uzun top ve haçlarla mücadele ediyor gibiydik ve aynı zamanda oyunu puanlandırmak ve güvence altına almak için bir ya da iki şansımız olduğunu, ancak bu fırsatları değiştiremedik” dedi. ve Juventus dedi.

“Şimdi ve çeyrek finaller arasında daha az olumlu olduğuna inandığımız her şeyi düzeltmeye çalışacağız. Artık güçlü bir Avustralya ekibiyle karşılaşmadan önce ekibimizi ve yaralarını değerlendirmek için üç günümüz var. ”

Genellikle bir takım büyük bir turnuvanın sonraki aşamalarına ulaştığında, oyuncular ve antrenörler performansı görmezden gelir ve hepsinin büyük olduğunu iddia eder – genellikle unvanı kazanacağına dair kesin bir beyanda bulunur.

Ancak Zaccheroni’nin maç sonrası tepkisi bombadan başka bir şey değildi. Bu sadece hoş bir değişim değil aynı zamanda BAE’nin yürüyüşlerinde etkileyici bir şey olduğuna dair bir takdir – aslında, daha da yavaş bir sel – son sekizde.

Bu Kırgızistan’ın ilk Asya Kupası ve dünyadaki çırpıcılardan uzak. 1 Şubat’taki kupayı yakma ümidiyle evde oynayan BAE, Orta Asya kıyafetini kolayca dövmeliydi.

Mirlan Murzaev’in ve Tursunali Rustamov’un yerini alan dramatik bir geç ekolayzerden gelen goller, Khamis Esmaeel ve Ali Mabkhouts’un grevini iptal etti. Bunun üzerine bara ve direğe çarptılar. Maçı kazanmak için tartışmalı bir Halil’in tekme atması gerekiyordu, birincisi Ağızda acı bir tadı olan Orta Asyalıları terk ediyordu.

Kırgızistan koçu Aleksandr Krestinin “Hakem hakkında konuşmak istemiyorum” dedi.

“Turnuvadan çok pişmanlıktan ayrılıyoruz – daha fazlasını hak ettik. Bu bizim ilk Asya Kupamız, ancak sonuncumuz olmayacağına ve daha güçlü olacağımızdan eminim. ”

BAE’nin şu ana kadar olduğundan çok daha kötü oynayamayacağına dair bir his var ve umut, Socceroos’a karşı çeyrek finalde iyi bir performans bulmalarını sağlayacak. Eğer hüküm süren şampiyonları şok edeceklerse, puanlama botlarını tekrar bulmak için Halil’e ihtiyaçları olacak.

Zaccheroni, 2015 AFC Yılın Oyuncusu’ndan “Ahmed Khalil çok iyi bir grevci, Asya’daki en iyilerden biri” dedi.

“BAE ekibini devraldığımda (2017’nin sonunda) yaralandı ve uzun süredir eğitim görmedi. Ayrıca son zamanlarda birçok kez yaralandı ve kulübü için sık sık oynamadı.

“Yine de çok iyi bir oyuncu ve ona çok güvendiğimi söylemeliyim. Takım için çok şey yapıyor. ”

COMMENTS

WORDPRESS: 0