HH Sheikh Hamdan, BAE’yi Dünya Ekonomik Forumu’nda temsil etmek üzere İsviçre’de

HH Sheikh Hamdan, BAE’yi Dünya Ekonomik Forumu’nda temsil etmek üzere İsviçre’de

Dubai Kraliyet Prensi HH Şeyh Hamdan, Birleşik Arap Emirlikleri heyetine Dünya Ekonomik Forumu'nda liderlik edecek. 49. baskısında yer alan forum, Oca

Bizim Bir Şey Yapmanın Ötesinde Kıyameti Koparmamız Lazım Eğitimde
Karabük’te muhtarlık kavgası: 1 yaralı
Tren Faciası

Dubai Kraliyet Prensi HH Şeyh Hamdan, Birleşik Arap Emirlikleri heyetine Dünya Ekonomik Forumu’nda liderlik edecek. 49. baskısında yer alan forum, Ocak ayının sonunda İsviçre Davos’taki yıllık toplantısıyla bilinen ve kar amacı gütmeyen bir organizasyon.

Etkinlik, küresel meseleleri tartışmak için bir araya geldiklerinde, dünyanın her yerinden önde gelen siyasi ve iş liderleri, ekonomistler, ünlüler ve gazetecilerden oluşuyor. BAE, 22 ila 25 Ocak arasında 10 oturumda yer almaya hazırlanıyor.

 

Heyet, fırsat için ne kadar onur duyduğunu ifade etmek için heyecanlandıran Şeyh Hamdan tarafından yönetilecek, “BAE’yi uluslararası forumlarda temsil etmek bir onurdur. BAE heyetini Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu Yıllık Toplantısı’na başkanlık etmekten gurur duyuyorum. ”

Bu yılki forumun teması dördüncü sanayi devrimi ile nasıl başa çıkılacağına bakıyor. BAE ekonomi, ileri bilim, uzay, yapay zeka, çevre ve girişimcilik alanlarındaki küresel zorlukları tartışacak.

“BAE, insanlığın yararına olmayı amaçlayan uluslararası işbirliğinin ve küresel çabaların geliştirilmesine katkıda bulunmaya istekli. Bu nedenle gelecekteki küresel zorlukların üstesinden gelmek isteyen Dünya Ekonomik Forumu gibi platformların desteklenmesi esastır ”dedi. Prens, ülkenin katılımına dair tweet attı.

COMMENTS

WORDPRESS: 0