Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan MÜSİAD Genel Kurulu’nda önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan MÜSİAD Genel Kurulu’nda önemli açıklamalar

aa sitesine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakırköy'de MÜSİAD 25. Olağan Genel Kurulu ve Genel Merkez Binası Açılış Törenine katıldı

Özgür Suriye Ordusu ilk kez zırhlı araç üretti
15 Temmuz darbesi neden oldu? Darbenin destekçileri var mı?
ABD askerlerini Libya’dan çekiyor !

aa sitesine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakırköy’de MÜSİAD 25. Olağan Genel Kurulu ve Genel Merkez Binası Açılış Törenine katıldı.

Duayla açılan MÜSİAD Genel Merkez Binası’nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, içeride bir konuşma yapıyor. Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

Erdoğan'dan önemli açıklamalar

– MÜSİAD, verdiğimiz her mücadelede yanımızda yer alarak milli ve yerli duruşunu da göstermiştir. MÜSİAD ülkemizin öncü ticaret kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Özellikle KOBİ’lerimiz için MÜSİAD tam anlamıyla bir amiral gemisi rolü üstleniyor.

– Milli serveti ne kadar büyütürsek, iş adamlarımız başta olmak üzere bundan o kadar fayda elde edecek. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması için MÜSİAD’ın çalışmalarını daha da yaygınlaştırmasına ihtiyacımız var. Türkiye güçlendikçe kalbini ve umudunu bize bağlamış dostlarımızın da yüzü güldü.

İBB Başkanı İmamoğlu’ndan sevindirici bir haber !

– Siyaset mühendisliği, toplum ve diplomasi mühendisliği, hatta terör mühendisliği sonuç vermeyince birliğimizi hedef aldılar.

– Buradan bir kez daha ilan ediyorum. Biz hiçbir zaman milletin iradesinin üzerinde bir irade tanımadık, tanımayacağız. Milletin iradesine sahip çıkmak için seçim sonuçlarını yakından takip ediyoruz. Usulsüzlüklerle, yolsuzluklarla hukuksuzluklarla 31 Mart’ı kurban etmek istemiyoruz. İstanbul’da oyun var, yolsuzluklar var.

– YSK’nın başkanı, kendilerine yapılan tehdit karşısında bir yazılı açıklama yaparak, ‘siz nasıl olur da bizi tehdit edersiniz’ demiyor.

– Bakın biz Ankara’da itiraz yapmadık. İstanbul’da hileler ve yolsuzluklar var. Burası ilçe değil, belde değil. bugüne kadar hiç konuşmadım ama artık yetti. Burada bir yolsuzluk var.

COMMENTS

WORDPRESS: 0