Bebek Katili Pkk

Bebek Katili Pkk

PKK'nın kuruluşu ne demek؟        PKK, Abdullah Öcalan'ın 1970'li yıllarda dünyada yükselen gençlik hareketlerinin Türkiye'ye yansıması nedeniyle ül

Doha rejimi ve Müslüman Kardeşler tarafından yapılan “uyardı Souad Sbai.
Kadın dizisi kategorisinde yer Alan Ufak Tefek Cinayetler
https://turkeyposts.net/turkiye-ve-rusya-suriye-idlibinde-durumu-istikrara-kavusturmak-icin-onlemler-almayi-kabul-etti/

PKK’nın kuruluşu ne demek؟

       PKK, Abdullah Öcalan’ın 1970’li yıllarda dünyada yükselen gençlik hareketlerinin Türkiye’ye yansıması nedeniyle ülkemizde birçok yasa dışı terör örgütünü kurulmaya başlayan ve KADEK terör .


PKK nedir?

       PKK’nın; Kürtlerin, sanki gasp edilen haklarını elde etmek için, ister istemez silaha sarılmış olduğu söylenerek; terör örgütü aklanmak isteniyor ve aklanıyor da!.. Sihirli “Demokrasi” ve “Demokratik” gibi kavramların arkasına sığınılarak; Türk Devleti’ne veryansın ediliyor. Ve göz boyamaya kalkışılıyor.

Devletin en yüksek kademelerinde bulunmuş, çok değerli hizmetler yapmış bir devlet adamı olan Sn. Hasan Celal Güzel beyefendi; terörün mahiyetini bilen, güvenilen ve kendisine inanılması gereken bir şahsiyettir. Milletine açıkladığı gerçekler; milletimizin kulağında küpe olacak cinstendir.

İşte onun, özellikle Kürt kardeşlerimize hitap eden, çok önemli yazılı mesajından, kısmen yaptığımız alıntılar: “Sevgili okuyucular, kanlı terör örgütü PKK’nın gerçek yüzünü ve menfaatlerini hiç düşündünüz mü? AB camiasındaki bazı medya organları PKK’yı ‘bağımsızlık mücadelesi’ veren bir örgüt, PKK’lıları da ‘Bağımsızlık savaşçısı’ olarak takdim ediyor. Aslında bizim medyamızda da PKK’yla bağlantılı ve PKK’yı bu şekilde gören gaflet, hatta dalalet içinde bulunanlar var.

Iman varsa imkan var ama bu ne demek؟

          “Ne yazık ki, benim saf, temiz ve imanlı KÜRT kardeşlerimden az da olsa bir kısmı bu yalana inanıyor. “Efendim, bendeniz Devletin en üst makamlarında hizmet ettim ve bütün sırlarına yıllarca vakıf oldum. İnanınız ki, bu yazıyı birilerini kötülemek ve aleyhte propaganda yapmak için yazmıyorum.

Esasen buna ihtiyacım da yok. Lakin bildiklerimin bir kısmını, PKK propagandasına maruz kalan özellikle KÜRT kardeşlerimle paylaşmak istiyorum. “Bir defa şu gerçeği, altını çizerek vurgulamam gerekir:

 

PKK, ERMENİ TAŞNAK örgütü tarafından kurulmuştur. Taşnakların ASALA teşkilatı, ERMENİ diyasporası adına yaptığı terör eylemleriyle yıpranınca, yerine PKK geçirilmiştir. PKK’lı canilerin başlangıçta tamamına yakın kısmı ERMENİ’dir veya ERMENİ TAŞNAK örgütüyle bağlantılıdır.

Bu sebeple, ilk dönemde PKK telsiz haberleşmesinin büyük bir bölümü ERMENİCE yapılmıştır. Ölü ve diri olarak ele geçirilen PKK’lı katillerin çoğunun ERMENİ asıllı olduğu ve diyaspora bağlantısı tespit edilmiştir.

X “PKK, aynı zamanda MARKSİST – LENİNİST bir örgüttür. Allah’a, dine inanmayan, insanımızın bütün değerlerine uzak bir örgütün, halkın haklarını savunması düşünülebilir mi? X “PKK’nın derdi KÜRTLER değildir. KÜRT kardeşlerimizin sıkıntıları, meseleleri ve talepleri, PKK’nın umurunda bile değildir…

 

“Şu gerçeği artık hepimizin görmesi gerekir. PKK, herhangi bir halkın ya da etnik grubun özgürlüğü / bağımsızlığı için savaşan bir örgüt değil, bu halkı kullanarak ticari rant elde eden bir çıkar oluşumudur…

Bir ‘MAFYA ÖRGÜTÜ’

        Bir ‘MAFYA ÖRGÜTÜ’ haline gelmiştir… Ortada milyar dolarlık bir ciro vardır ve bu cirodan en büyük payı PKK almaktadır… “PKK’nın mafya baronları, TÜRKİYE’de ve AVRUPA’da lüks içinde yaşamaktadır. Dikkat edilirse, operasyonlarda ve çatışmalarda ölü olarak ele geçirilen veya yakalanan bir tek elebaşı yoktur.

PKK, aynı zamanda yabancı ülkelerin istihbarat servislerinin uşağı ve taşeronu olarak da hizmet vermekt

 

         Bu baronlar, emir vererek dağlara sürdükleri gençleri ölümle karşı karşıya bırakırken, kendileriyse kaşanelerinde bir elleri balda, bir elleri yağda yaşıyorlar… X “PKK, aynı zamanda yabancı ülkelerin istihbarat servislerinin uşağı ve taşeronu olarak da hizmet vermekte; karşılığında para ve lojistik destek almaktadır.

Bu arada, AVRUPA’daki bazı örgütler, PKK’ya açıktan para aktarmaktadır… X “TÜRKİYE’de bazı sözde aydınların ve medya mensuplarının, meseleyi ‘TERÖR’ değil de ‘KÜRT SORUNU’ gibi göstermelerini ve KÜRTLERİN kültürel sorunlarının (!) halledilmesiyle terör sorununun ortadan kalkacağını söylemelerini iyi niyetle açıklamak mümkün değildir.

Büyük paralarla oynayan PKK mafyasının, mesela KÜRTÇE eğitim sağlandıktan sonra silah bırakacaklarını sanmak, ya aptallık ya da hıyanettir. “Son olarak şu gerçeği bir defa daha kaydedelim ki, PKK mafyası çökertilmeden terör meselesinin halli mümkün değildir.

Hain tuzak korkaklı PKK’dan:
       Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, astsubay eşini ziyarete gittiği üs bölgesinden evine dönen Nurcan Karakaya’nın kullandığı otomobilin geçişi sırasında, PKK’lı teröristlerin önceden tuzakladığı el yapımı patlayıcı infilak etti. Patlamada, Nurcan Karakaya yaşamını yitirdi, ağır yaralanan 11 aylık bebeği Mustafa Bedirhan Karakaya ise hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Yüksekova ilçe merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıktaki Büyükçiftlik beldesi Susak Deresi mevkisinde dün saat 16.00 sıralarında meydana geldi.

 

bebeği Mustafa hayatı kaybetti:

          Üs bölgesinde görevli astsubay eşini ziyaretten dönen Nurcan Karakaya ve yanındaki 11 aylık oğul Mustafa Bedirhan Karakaya’nın bulunduğu otomobilin geçişi sırasında patlama meydana geldi.

PKK’lı teröristlerin önceden tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu meydana gelen patlamada, Nurcan Karakaya olay yerinde yaşamını yitirdi, bebeği Mustafa Bedirhan Karakaya ağır yaralandı.

Hastaneye kaldırılan 11 aylık Mustafa Bedirhan Karakaya yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Olayın haber alınması üzerine bölgeye güvenlik güçleri ve sağlık ekipleri sevk edildi.

PKK’e Allah belası versin………….

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0