Birinci Dünya Savaşı: Kuzey Kore’nin Füze Üsleri Çok Edici Eydu Görüntülerinde Ortaya Çıktı

Kuzey Kore nükleer füze çalışma üsleri gizli bir ağ yüksek teknoloji uydu görüntüleri kullanarak araştırmacılar tarafından tespit edilmiştir.  

Rus lider Putin, Türk işadamları ve kamyon sürücüleri için vize kararnamesi imzaladı
Camilerde para biriktiriliyor yürekler değil
Saygın Bİr Meslek Ve İşveren Olan Gençler İstekleri

Kuzey Kore nükleer füze çalışma üsleri gizli bir ağ yüksek teknoloji uydu görüntüleri kullanarak araştırmacılar tarafından tespit edilmiştir.

 

Araştırmacılar, şimdi Kral Jong-un’un krallığı aracılığıyla tespit edilen 20 potansiyel saklı sitenin 13’ünün sorunlu bölgede barışı sağlamak için aralarında bir müzakereci olduğunu söyledi.

 

Görüntüler, James’in bu yılın başlarında yapılan tarihi görüşmelerde Donald Trump ile anlaştığı nükleer silahsızlanma için çalıştığını söylese de, Jess’in balistik füze programına devam etme iddiasını desteklediği görülüyor.

 

Washington merkezli Stratejik ve Uluslararası Çalışmalar Merkezi tarafından yayınlanan raporlarda, araştırmacılar bazı yerlerde altyapı ve altyapıdaki gelişmelerin gözlemlendiğini söyledi.

 

Uzmanlar bildirilmemiş siteleri uzun ABD istihbarat örgütleri bilinmektedir, ancak bunlar değil Kuzey Kore Haziran zirvesinden sonra “nükleer tehdit artık” olduğunu doğruladı Trump, tarafından halka tanınan söyledi.

 

Kuzey Kore nükleer güç “tam” ve bu yılın başlarında füzeleri ve nükleer bombalar testleri durdu ama Amerikalılar ve Koreli müzakereciler Güneyliler henüz silah programlarının boyutu veya kapsamı somut bir deklarasyon alınan veya onun kuvvetlerinin şimdiki dağıtımını durdurmak için vaat açıkladı. Arsenal.

 

Kuzey Kore, nükleer testler site “Punjaa ri” istasyon füze testi Süha kapatmıştı da daha fazla site kapatma ve Washington “benzer önlemler” aldı uluslararası denetimleri izin olasılığını topladığını belirtti.

 

Bir Dışişleri Bakanlığı yetkilisi, bu gizli sitelerin zirvenin ruhuna aykırı olup olmadığını ve Kuzey Kore’nin onlara vermesi gerekip gerekmediğini sordu: “Donald Trump, Başkan Kim’in taahhütlerini yerine getirmesi gerektiğini açık bir şekilde belirtti – tam denükleerleştirme ve eleme Balistik füze programlarının – Kuzey Kore ve halkı için çok daha parlak bir gelecek var. “

 

Güney Kore, kayıt dışı füze alanlarının önemini en aza küçümsemeye çalıştı.

 

Güney Koreli ve ABD istihbarat yetkilileri, askeri uydular kullanan siteleri “yakından takip ediyorlardı” ve CSIS raporu “yeni bir şey” içermiyordu, Seul’un Mavi Evinin sözcüsü Kim Ewe Kyum, dedi.

 

Kuralların Kuzey Koreliler tarafından “aldatma” olduğu yönündeki önerileri eleştirdi ya da Pyongyang’ın kuralların varlığını duyurmasını gerektiren herhangi bir anlaşma vardı.

 

“Kuzey Kore bu füze üssünü kapatmayı asla üstlenmedi, hiçbir zaman bir anlaşma imzalamadı, yani füze üslerini kapatmayı zorunlu kılan müzakereler” dedi.

 

Güney Kore’nin Genelkurmay Başkanları, Seul’un raporda belirtilen yerlerin “farkında” olduğunu, ancak istihbaratın kurallarda herhangi bir değişiklik yapıp yapmadığını teyit etmeyi reddettiğini söyledi.

 

Kuzey Kore, geçtiğimiz hafta ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile New York’ta bir görüşmeyi iptal etti ve Güney Kore ve ABD’nin askeri tatbikatlarının yeniden başlaması, bölgedeki gerginliği azaltmak için anlaşmaları ihlal ettiğini söyledi.