Cocu Babamız Fenerbahçe Evimiz

Cocu Babamız Fenerbahçe Evimiz

Fenerbahçe'de sistem sil baştan: Fenerbahçe'de sistem sil baştan... Cocu yapılan tüm kanat ortalarının ezbere yapıldığı tespitinde bulunurken, hedefe

Son araştırma: Ölüm riskini düşüren ideal uyku süresi
Erdoğan Seçimlerde Tekrar Başarılı Olmak İçin Ne Yaptı?
Hak grubu Yunanistan’daki göçmenlere ‘insanlık dışı’ muamele uyguladı

Fenerbahçe’de sistem sil baştan:

Fenerbahçe’de sistem sil baştan… Cocu yapılan tüm kanat ortalarının ezbere yapıldığı tespitinde bulunurken, hedefe odaklı ortalar konusunda oyuncularını uyarıyor! Hollandalı Teknik Adamın bir diğer tespiti ise pas alış verişi sırasında yaşanan zaman kayıpları…

Fenerbahçe’de Teknik Direktör Phillip Cocu takımın kanat organizasyonlarını değiştirmek istiyor

Fenerbahçe zerveye ulaşmak ister…Ama bunun için ne yapacak?

 

Hollandalı Teknik Adamın bir diğer tespiti ise pas alış verişi sırasında yaşanan zaman kayıpları. Oyuncularının ayağına top gelemeden önce kime pas vereceklerine karar vermeleri uyarısında bulunan Cocu buna yönelik çalışmalar yaptırıyor.

Fenerbahçe top başı yaptı! Ali Koç ve Cocu…takımına etkiliyor mu?

Antrenman başlamadan önce Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri de tesislere geldi. Antrenman öncesinde Başkan Ali Koç, Yöneticiler, Sportif Direktör Damien Comolli ve Teknik Direktör Phillip Cocu futbolcularla tanıştı. Ardından Başkan Ali Koç futbolcularla bir toplantı yaptı ve onlara başarılar diledi. Ali Koç, futbolculara, başarılı olacaklarına inandığını söyledi.
Fenerbahçe Cocu yönetiminde ilk antrenmanını yaptı.nasıl oldu?

Teknik direktör Phillip Cocu yönetiminde, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, ilk olarak toplu fotoğraf çektirdikleri ardından da dayanıklılık artırıcı çalışmalar yaptıkları ifade edildi.

Oyuncuların, çeşitli parkurlardan oluşan dayanıklılık koşularının ardından, dar alanda pas çalışmalarıyla antrenmanı tamamladıkları aktırıldı.

COCU takım ruhunu teşvik ediyor .”TAKIM OLARAK HAREKET ETMELİYİZ”

Daha sonra söz alan Teknik Direktör Phillip Cocu, “Başarılı olmak için bireysel olarak değil takım olarak hareket etmeliyiz. Tabii ki çok kolay olmayacak ama zamanla ve birbirimize destek olarak başarıya ulaşabiliriz. Sizin maçlarınızı izledim. Kalitelisiniz ama kalite takım için kullanıldığında bir anlam ifade eder.

Burada, kimse kendisini takımdan üstün görmeden, yaptığı işi severek hareket ettiği müddetçe başarı gelecektir. En önemli şey, yaptığınız işi severek yapmaktır. Futbolculuk dönemimden de çok iyi biliyorum; futbol oynamaktan daha zevkli bir şey yok. Sizin için de aynı şeyin geçerli olduğunu biliyorum.

Bu yüzden birbirimize yardım ederek, takım olarak, yaptığımız işi severek hareket etmeliyiz. Zamanla benim felsefemi ve nasıl bir oyun anlayışına sahip olduğumu anlayacaksınız. Her şeyi paylaşacağız ve bu kulübü başarıya taşıyacağız” dedi.

Fenerbahçe evimiz Cocu babmız…..

بثىثقCOMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0