Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni oldubitti gayretlerini reddediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni oldubitti gayretlerini reddediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tacikistan temasları kapsamında Asya İşbirliği Zirvesi'ne katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Kudüs'te yeni oldubittile

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’dan İBB açıklaması
Trump şimdi ünlü festival için harekete geçti
BAE yemen de ne yapıyor? bölmek için mi yardım için mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tacikistan temasları kapsamında Asya İşbirliği Zirvesi’ne katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, “Kudüs’te yeni oldubittiler oluşturma gayretlerini reddediyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tacikistan’ın başkenti Duşanbe’de düzenlenen Asya’da İşbirliği ve Güven Arttırıcı Önlemler Konferansı (CICA) 5. Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’nde yaptığı konuşmada, burada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

terör eylemi nedeniyle başsağlığı dileklerimizi iletiyorum.

Toplantımızın bölgemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Zirveyi kritik bir dönemde icra ediyoruz. Konferansımız ortak çabalar sonucu temsil kabiliyeti yüksek bir bölgesel foruma dönüşmüştür.
27. üye olarak Sri Lanka’ya hoşgeldiniz diyorum. 2 ay önce yaşanan terör eylemi nedeniyle başsağlığı
dileklerimizi iletiyorum.

ERDOĞAN “OLDUBİTTİLERİ REDDEDİYORUZ” dedi .

Filistin meselesinde de aktif bir tutum sergiliyoruz. Kudüs’te yeni oldu bit tileri reddediyoruz. Asya’nın kalbi İstanbul süreci kapsamında faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Keşmir halkının beklentileri doğrultusunda çözümü destekliyoruz.

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın canlı yayını

Erdoğan’a ziyaretinde kim eşlik etti ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ziyaretinde; eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar eşlik ediyor.

umhurbaşkanı Erdoğan’a ziyaretinde; eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar eşlik ediyor.

kaynak : trthaber

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0