İçişleri Bakanı Soylu’dan İmamoğlu’na: Önce Beylikdüzü’nde başladığın camiyi bitir

İçişleri Bakanı Soylu’dan İmamoğlu’na: Önce Beylikdüzü’nde başladığın camiyi bitir

Bakan Soylu, 'Ekrem İmamoğlu diyor ki 'Metroyu ben yapacağım, tamamlayacağım. ' Sen Beylikdüzü'nde başladığın camiyi bitir de ondan sonra onları yap.

İBB Başkanı İmamoğlu’ndan sevindirici bir haber !
İmamoğlu : insanlar Milli irade ye güvenini kaybeder
İstanbul’da yeni zam . BELTUR’da ve su’da …

Bakan Soylu, ‘Ekrem İmamoğlu diyor ki ‘Metroyu ben yapacağım, tamamlayacağım.
‘ Sen Beylikdüzü’nde başladığın camiyi bitir de ondan sonra onları yap.’ dedi.

İçişleri Bakanı Soylu

İçişleri Bakanı Soylu, Sultangazi’de Sivas Zara Ekinli Derneği Buluşması’nda, 23 Haziran’daki seçime değinerek, “İstanbul’un gücü üzerinden Türkiye’nin istikrarını zedelemeye çalışacaklara fırsat vermemeliyiz.

Bunu yapacaklarına adımın Süleyman Soylu olduğu gibi eminim. ‘Ankara’yı, İstanbul’u, İzmir’i kazandık, haydi bakalım meşruiyet mücadelesine.’ diyecekler göreceksiniz. Türkiye’yi yeniden bir maceraya sürüklemek isteyecekler. Önümüzdeki 4 yılı aşkın bir zamanlık dönemi Türkiye’nin iyi kullanmaması için Türkiye’yi sıkıştırmaya çalışanlara büyük bir avans sağlamaya çalışacaklar.” dedi .

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni oldubitti gayretlerini reddediyoruz

türkiye  terörle mücadele ediyor .

Bakan Soylu,  böyle devam etti:

“Doğu ve güneydoğuda dağlarımıza nasıl sızıyorlarsa, şehirlerimize nasıl sızmaya çalışıyorlarsa ki sızmaya çalıştıklarını görüyorum, bir takatim varsa, bunu ifade etmek benim görevim. Sonra ‘eyvah’ para etmez. Terör örgütleri de şımartılmaya gelmez. Bize büyük bir miras olarak bırakılan medeniyetten hemşehrilerimize bunu anlatmak benim görevim. Bunların üzerinden PKK, İstanbul’a sızmaya çalışıyor, sızmaya. Bu sızmaya müsaade etmemek için elimizden geleni yapacağız.

Sonra, seçim bitti kazandılar… Ondan sonra milletimize diyeceğiz ki ‘Bizden günah gitti. Biz vebal olarak bunu anlattık, bütün İstanbul’a anlattık.’ Canan çıkmış, ‘Biz Süleyman Soylu’nun geçmişini biliriz.’ diyor. Benim geçmişimi elbette bilirsin, ben domuz yiyerek büyümedim ki.”

İmamoğluna Sen Beylikdüzü’nde başladığın camiyi bitir !

Bakan Soylu, İstanbul’un metro hattı uzunluğunun 170 kilometre olduğunu kaydederek, “Füniküler hattı var, hafif raylısı var ve 600 kilometreye çıkacak. Ekrem İmamoğlu diyor ki ‘Metroyu ben yapacağım, tamamlayacağım.’ Sen Beylikdüzü’nde başladığın camiyi bitir de ondan sonra onları yap.” dedi.

Ekrem İmamoğlu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun aday olduğunu hatırlatan Soylu, “5 yıl belediye başkanlığı yaptın Beylikdüzü’nde, bir tek şey söyle ne yaptın? Ne yaptın? Yap, tamam. Orada bir Yaşam Vadisi yapıldı, yüzde 95’ini ondan önceki belediye başkanı yaptı bitirdi zaten, bu çimini serdi. Hepsi bu, çim serdi. Onun dışında iyi bir şey yapsa bu görülmez mi?” ifadelerini kullandı.

kaynak : yeni şafak

COMMENTS

WORDPRESS: 0