Diriliş Ertuğrul ‘a Burak Özçivit’in katılması

Diriliş Ertuğrul ‘a Burak Özçivit’in katılması

Diriliş Ertuğrul dizisinin Diriliş Osman olarak devam edeceği ve başrolde Burak Özçivit'in olacağı iddiaları doğrulandı . Diriliş Osman'da oynayacak o

Usta oyuncu Ümit Yesin hayatını kaybetti!
Ünlü oyuncu Cengiz Sezici hayatını kaybetti
Hayatım … karanlıktan işiğe

Diriliş Ertuğrul dizisinin Diriliş Osman olarak devam edeceği ve başrolde Burak Özçivit’in olacağı iddiaları doğrulandı . Diriliş Osman’da oynayacak olan Burak Özçivit, rolüne sıkı şekilde hazırlanıyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devam dizisinde Burak Özçivit’in oynayacak mı? sorusu yanıt buldu. Burak Özçivit’le fotoğrafını paylaşan Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Diriliş Osman dizisi için ilk defa açıklama yaptı. Mehmet Bozdağ yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı :”Dünyanın pek çok bölgesinde 65’ten fazla ülkede beğeniyle takip edilen Diriliş Ertuğrul dizisi, 2019-2020 sezonunda izleyicisiyle Diriliş Osman konseptiyle buluşacak. Uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğümüz projede Osman karakterine ise Burak Özçivit hayat verecek. Bu vesileyle yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

OSMANLI TARİHİ HAKKINDA KAPSAMLI BİLGİ ALIYOR

Yeni sezonda ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin kadrosuna katılacak olan Burak Özçivit, rolüne sıkı şekilde hazırlanıyor. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz gün de İstanbul’daki Hisart Canlı Tarih ve Diorama Müzesi’ni gezip Osmanlı tarihi hakkında kapsamlı bilgi aldı.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0