Erken yoklama 2020 Trump hakkında olacak göstermektedir.Bu onun için kötü haber.

Erken yoklama 2020 Trump hakkında olacak göstermektedir.Bu onun için kötü haber.

Trump"Başkan Donald Trump 2016 yılında Beyaz Saray'ı kazanmak başardıTarihte en az sevilen parti adayı olmasına rağmen.Bugün, Trump'tan daha çok insan

A Milli Kadın Basketbol Takımı
Dolar Sıkıntı
Eşref Kolçak 92 yaşında hayatını kaybetti !

TrumpBaşkan Donald Trump 2016 yılında Beyaz Saray’ı kazanmak başardıTarihte en az sevilen parti adayı olmasına rağmen.Bugün, Trump’tan daha çok insan sevmediğini sürdürüyor.

Trump’ın popülerlik derecelendirme düşük kalırsa, soru onun 2016 ustalığı tekrarlayabilirsiniz olup olmadığıdır.

Yeni yoklama Trump zorluk bunu yaparken sahip olacağını düşündürmektedir çünkü, şimdi, onun üzerinde bir referandum olacak gibi 2020 seçim görünüyor

Bu haftasonu Trump’ın genel bir Demokratlı izlediğini buldu varsayımsal 2020 maçında 7 puanla aday.Burada önemli istatistik Trump (sonuçta hala erken 2019 var) kaybettiğini o kadar değil. Bu yüzden Trump kaybediyordu. Trump izlendi çünkü aynı seçmen Trump’a -6 puanlık net onay notu verdi (Onay değerlendirmesi – onaylanmama derecelendirme).

Trump 14 puanlık bir jenerik demokrat izledi. Bu anketteki net onay derecesi -11 puandı. (Ortalama ankette Trump’ın şu anda bu popüler olduğunu gösteriyor.) Yine, buradaki temel istatistik, Trump’ın marjının doğrudan kendi popülerliğiyle ilişkili olmasıdır.

Sınırlı oylamada, iyi bilinen Demokrat adaylar görünmektedir popülerliğini göz önüne alarak beklediğiniz şeyi Trump’a karşı yapmak gibi.. Ocak ayında Michigan’daki seçmen Glengariff Grubunda .Trump, Joe Biden’ı 13 sayı ve Bernie Sanders’ı 11 sayı takip etti. Aynı anket Trump’ın Michiganders arasındaki net onay notunu -9 puanda aldı.
Quinnipiac University of Texas’tan geçen haftaki seçmenlerin yaptığı bir anket benzer bir şey gösterdi:Trump’ın Teksas’taki en ünlü Demokratlara (Biden, Beto O’Rourke ve Bernie Sanders) karşı pozisyonu onay notuyla eşleşti.

Bu 2020 verileri 2016’da olanlara benzemiyor. Seçimde, Trump -22 net lehte reytinge sahipti (olumlu – olumsuz).

Ancak, popüler oyu sadece 2 puanla kaybetti ve seçim kolejini kazandı.

Trump 2016 yılında kazanmayı başardı, çünkü bu seçim onun ve Hillary Clinton arasında bir seçim yapmıştı.Clinton, tüm zamanların en az sevilen ikinci parti adayıydı. ve seçmenlerin% 18’i Clinton’u ve Trump’ı sevmedi .Trump, seçmenlerin bu% 18’ini 17 puan ve seçimde kazandı. Diğer bir deyişle, Trump iki kötülüğü daha az görüyordu.

2020 yoklama 2016 den 2018 yılında yaşananların gibi daha bir çok görünüyor. Geçen yıl Demokratlar, Ulusal Meclis oylarını 9 puanla kazandı. Beklendiği gibi, çıkış ankette Trump’ın net onayı -9 puan idi. Yani Trump’ı sevdiyseniz, Cumhuriyetçi’ye oy verdiniz. Trump’ı sevmediysen, Demokratik’e oy verdin.

 

Demokratlara 2018’de, 2018’de Demokrat Parti’yi, 2016’daki Clinton’dan daha çok sevdiği gerçeği nedeniyle yardım edildi.2018 çıkış anketlerde seçmenlerin sadece% 10’u olumsuz Demokrat Parti ve Cumhuriyetçi Parti’yi gördü.Bu, 2016’da Clinton ve Trump’ı olumsuz olarak görenlerin yarısından biraz fazlası.Ek olarak, Demokratlar seçmenlerin% 10’unu Clinton ve Trump’tan hoşlanmayanlar arasında Clinton’dan çok daha iyi bir noktaya kadar kazandılar.


Bu, eğer kendi sayıları iyileşmezse Trump’ın önündeki yolun zorluğuna işaret eder: Clinton 2020 yılında rakibi olacak değildir. Seçmenlerin şu an sahip olduğu varsayılan mevki, görevdeki 2020 seçimlerini yapmak.Kazanmak için, Trump’ın 2020’yi iki taraf arasında bir seçim yapması gerekecek. 2018’in gösterdiği gibi, bu mutlaka kolay olmayacak. Ve 2020 iki taraf arasında bir seçim olsa bile, Demokratların, Clinton’ın 2016’da olduğu kadar sevmediği bir yere aday olacağının garantisi yok.

 

Elbette bu, Demokratların kimi aday göstereceği sorusuna yol açar. top Demokratik birincil seçmen mahkemede olduğunu. Onlar seçim Trump hakkında olmasını sağlayan bir ismi tercih ederse,

Demokratik adayın kazanma şansı yüksek olduğunu söyledi. Ancak, aday popüler değilse, Trump’a 2016’da yaptıklarını yapma fırsatı verir. Seçimden çok fazla insanın hoşlanmadığı bir seçim kazanabilirdi.

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0