FETÖ soruşturmasında 461kişi hakkında yakalama kararı

FETÖ soruşturmasında 461kişi hakkında yakalama kararı

Adana, Konya, Kocaeli, Adıyaman, Gaziantep, Ankara, Kayseri ve Zonguldak merkezli çok sayıda ilde, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında 461 kişi

‘Türkiye S-400 alırsa, F-35 alamaz
MHP Genel Başkanı Bahçeli ‘dan açıklama
PKK Elebaşlarından Rıza Altun Nokta Atışıyla Vuruldu!

Adana, Konya, Kocaeli, Adıyaman, Gaziantep, Ankara, Kayseri ve Zonguldak merkezli çok sayıda ilde, FETÖ/PDY’ye yönelik soruşturma kapsamında 461 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı :

Adana, Konya, Kocaeli, Adıyaman, Gaziantep, Ankara, Kayseri ve Zonguldak merkezli çok sayıda ilde, FETÖ/PDY’ye yönelik soruşturma kapsamında 461 kişi hakkında yakalama ve gözaltı kararı çıkarıldı.

ADANA MERKEZLİ 8 İLDE 59 ŞÜPHELİ

Adana merkezli 8 ilde, FETÖ/PDY’ye yönelik soruşturma kapsamında polislikten KHK ile ihraç edilmiş 59 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi .

KONYA MERKEZLİ 29 İLDE 80 ŞÜPHELİ

Konya merkezli 29 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, örgütün Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) yerleştirdiği askeri personele “mahrem imamlık” yaptıkları iddiasıyla 80 zanlı hakkında gözaltı kararı verildi.

daha okun  eski savcı Ferhat Sarıkaya cezalandırıldı

KOCAELİ MERKEZLİ 12 İLDE 20 ŞÜPHELİ

Kocaeli merkezli 12 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, 9’u muvazzaf 17 askeri personel ile 1 eski askeri okul öğrencisi ve 2 sivil “mahrem abi” hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

ADIYAMAN MERKEZLİ 9 İLDE 27 ŞÜPHELİ

Adıyaman merkezli 9 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 25 zanlı yakalandı.

Adıyaman Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY’ye yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, Adıyaman, Adana, Şanlıurfa, Malatya, Ankara, Eskişehir, Afyonkarahisar, Gaziantep ve Kırıkkale’de 27 şüpheli hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

GAZİANTEP MERKEZLİ 16 İLDE 32 ŞÜPHELİ

Gaziantep merkezli 16 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 32 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi .

ANKARA’DA 35 ASKER, 29 ÖĞRETİM GÖREVLİSİNE GÖZALTI KARARI

Ankara’da, FETÖ/PDY terör örgütü ile irtibatları tespit edilen 29’u havacı 35 astsubay ile 29 öğretim görevlisi olmak üzere toplam 64 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

aynı şekile diğer şehirler birkaç yüz ŞÜPHELİ hakkında gözaltı kararı verildi .

COMMENTS

WORDPRESS: 0