Hayatım … karanlıktan işiğe

Hayatım … karanlıktan işiğe

Hayatım nasıl çevirildi ? “Bazen beynim çeşitli bir şekilde çalışıyor . ama daha fazla zamana ihtiyacım var. okuldayken her şeyin hızlı olması gereki

Demet Akbağ’ın eşi hayatını kaybetti
Game of Thrones başlıyor !
Usta oyuncu Ümit Yesin hayatını kaybetti!

Hayatım nasıl çevirildi ?
“Bazen beynim çeşitli bir şekilde çalışıyor . ama daha fazla zamana ihtiyacım var. okuldayken her şeyin hızlı olması gerekiyor. Bundan sonra ne olacağını her zaman bilmek zorundasın ve arkadaş edinmek zor olabilir.bu vakitlerde Babam her zaman en büyük destekçimdi. Geceleri odama gelirdi ve saatlerce konuşurduk. Bana söyliyordu “Hikayelerin seni bir gün ünlü yapacak.” Yazılarımı arkadaşlarına ve ailene gösteriyordu
ve övgü alıyordım.Babam Öldükten sonra ne yapacağımı bilemedim. Altı yıl odamda kaldım. Otuz bir hikaye yazdım.
Tek yaptığım yazmaktı. Sadece yemek yemeye çıkarıyordum . Ben kimseyle konuşmam. Geçen yıl ablam beni özel ihtiyaçları olan insanlar için bir sanat stüdyosunu ziyaret etmeye ikna etti. Bana her gün, sonunda:
“Stüdyoya gidiyorum ve sen de benimle geliyorsun.” Diyene kadar bana sordu. İlk başta köşede durdum. Yıllarca hiçbir şey yapmadan yaşadım , insanları eğlenirken görmek benim için zordu. ilkte bana bir şok gibidi ama sonunda ikna edildim . Gruba katılmaya karar verdim. Stüdyo yavaş yavaş beni tekrar dünyaya açtı.
ben arkadaş etmeye başladım. dünyadan tecrit olunmuşken bir çok şeyin değişteğini fark ettim. Bazı şeyler ölürken, başka şeyler yaratılıyor. Şimdi bunun ne kadar güzel olduğunu anlıyorum. Ve tekrar konuşmaya başladım. Uzun zamandır kız kardeşim bana yalvarır: “Lütfen Asma, bir şey söyle.” Şimdi daha az konuşmamı istiyor. ”

(Özel Olimpiyatlar Dünya Oyunları, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri)

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0