Müslümanların birleşmesinden sonra … diriliş ertuğtul bitti

Müslümanların birleşmesinden sonra … diriliş ertuğtul bitti

 Diriliş Ertuğrul bu akşam son kez yayınlanarak ekranlara veda edecek. Diriliş Ertuğrul 150. Bölümü ile final yapacak olan Diriliş Ertuğrul’de neler y

Özcan Deniz ile Feyza Aktan boşandı
Usta oyuncu Ümit Yesin hayatını kaybetti!
Diriliş Ertuğrul ‘a Burak Özçivit’in katılması

 Diriliş Ertuğrul bu akşam son kez yayınlanarak ekranlara veda edecek. Diriliş Ertuğrul 150. Bölümü ile final yapacak olan Diriliş Ertuğrul’de neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu.

DİRİLİŞ 150. SON BÖLÜMÜNün özeti 

Ertuğrul Berke Han ile konuşuyor ama anlaşma olmuyor.  Arıkbuka için çok daha kötüsü var. Ertuğrul, Berke Han’a yanında bir hain olduğunu söylüyor. Kırat. Kırat, Arıkbuka’ya Ertuğrul’un Anadolu’ya gidiş yolunu açıklıyor. Ve Arıkbuka Ertuğrul’un önünü kesiyor. Ancak beklemediği bir manzara ile karşılaşıyor.

Berke Han da orada ve Arıkbuka’ya o hain adını verdiğini söylüyor. Ava giderken avlanan Arıkbuka büyük bir yıkım yalıyor ve tüm adamları öldürülüyor. Arıkbuka yine de akıllanmıyor ve hepsinin kellesini alacağını söylüyor.

Ertuğrul Bey, Berkehan’ın yanına giderken

Ertuğrul Bey, Berkehan’ın yanına giderken

Umur obasında kötü durum var

Umut obasında ise Sırma ve Taşkın beyin çevirdiği işler ve kirli ortaklıkları ortaya çıkmış, Taşkın beyin cezası kesilmişti. Sırma şimdi ne yapacak?

lbilge altın için reyini satanları görevlerinden atıyor. Sırma’ya da çadırında hapis suçu veriliyor. İlbilge, Sırma’nın yediği tüm haltları öğrenip hükmünü öyle kesmek istiyor. ama serma bir oyun oynayıp ilbigeyi zeher etmiş .

DİRİLİŞ ERTUĞRUL dizinin ardında ne olacak ?

Diriliş Ertuğrul dizisinin final bölümünün ardından Ertuğrul’un oğlu Osman Gazi dönemi başlıyor. Kayı boyunu anlatarak başlanan hikayede Osman Gazi’nin gerçek hayatı çekilecek. , Osman dizisi 2019 yılı Ekim veya Kasım ayında TRT 1 ekranlarında yayın hayatına devam edecek.

"<yoastmark

Diriliş Ertuğrul ‘a Burak Özçivit’in katılması 

OSMANLI TARİHİ HAKKINDA KAPSAMLI BİLGİ ALIYOR

Yeni sezonda ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin kadrosuna katılacak olan Burak Özçivit, rolüne sıkı şekilde hazırlanıyor. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz gün de İstanbul’daki Hisart Canlı Tarih ve Diorama Müzesi’ni gezip Osmanlı tarihi hakkında kapsamlı bilgi aldı.

Diriliş Osman.

Diriliş Osman dizisinde  Burak Özçivit

DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonu Diriliş Osman olarak devam edecek. Yeni sezonun hangi tarihte başlayacağı henüz belli değil ancak bir önceki sezonlara baktığımızda Diriliş Osman’ın 2019 Eylül ya da Ekim ayında başlayacağı tahmin ediliyor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0