içerde

içerde

Içeride dizisi konusu : Sarp Yılmaz, polis okulunu birinci olarak bitirmiştir. Dizi okulun mezuniyet töreniyle başlamaktadır. Sarp’ın daha önce kaçır

‘Müslüman yasağı’: Demokratlar Kongrede Trump’ın düzenine karşı yürüdüler
İstanbul’da halk otobüsü kaza yaptı
Trablus’un güneyindeki rakip Libya milisleri ateşkesi kabul ettiler

Içeride dizisi konusu :

Sarp Yılmaz, polis okulunu birinci olarak bitirmiştir. Dizi okulun mezuniyet töreniyle başlamaktadır. Sarp’ın daha önce kaçırılan ikiz kardeşi Umut daha sonraki adıyla Mert’de aynı polis okulunda eğitim görmektedir.

Mert hayatında giren Melek’in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve polis okuluna başlamıştır. Sarp ve Umut’un babalarının yıllar önce işlemediği bir suç yüzünden ellerine kelepçe takılarak götürülmesine tanıklık etmeleri hayatlarında yaşadıkları büyük trajedilerden biri olmuştur.

Babalarının hapse atılmasından sonra Umut’un kaçırılması iki kardeş arasındaki bağı tamamen koparmasa da yıllar sonra her ikisi de polis olmayı seçerek aynı okulda birbirlerinden habersiz bir şekilde buluşmuşlardır.

Polis Akademisi’nin mezuniyet töreni geldiğinde ise Sarp’ın hocası Yusuf Kaya, Sarp’ın babasının kötü niyetli oyunlarını gözler önüne sererek meydan okur. Okuldan atılacağını son anda öğrenen Sarp ise hocasına törende silah çekmiş ve daha sonra hapse girmiştir. Sarp’ı savunmaya gelen avukat zamanında kardeşi Mert’e yardım eden Melek’tir. Sarp’ın hapse girmesiyle Mert artık ikinci plandadır ve daha da göz önündedir. Hapisten çıkan Sarp ise kötü niyetli adamların en güvendiği isimlerden biri haline gelmiştir.

Yusuf Müdürün planı tutmuştur ama Yusuf Müdürün bilmediği bir şey vardır; akademiden 2. Olarak mezun olan komiser Mert aslında mafya babası Celal Duman namı diğer ‘Kebapçı Celal’e çalışmaktadır. Çünkü Mert’i sokaklardan kurtarıp okutan ve Komiser olmasına vesile olan Celal Babasıdır. Mert Kebapçı Celal’i Manevi babası gibi görür ve ona her zaman minnet duygusuyla bağlıdır.

Yusuf Müdür bu durumdan habersizdir. Bu yüzden Organize Şubede ki ekibin başına Mert komiseri getirmiştir. Yusuf Müdür ‘Kebapçı Celal’in başı olduğu suç örgütüne en has adamı Sarp’ı sızdırmışken, kendi içerisinde ki Köstebekten habersizdir. Organize Şubenin içerisindeki bu köstebek onun yine en çok güvendiği Mert komiserdir.
Çağatay Ulusoy:

Ekranların sevilen yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy İçerde dizisinde Polis Akademisi’ni birincilikle bitiren bir genci oynayacak.

Uzun zamandır herkesin çok beğendiği Delibal filmi hariç televizyon ekranlarında ve gündemde çok görülmemeyi tercih eden Çağatay Ulusoy yeni bir Dizi ile ekranlara tam gaz dönmeye hazırlanıyor. Ve bu sefer gerçek bir dram içeren hikayesi ile.

Çağatay Ulusoy kimdir?

23 Eylül 1990 yılında doğmuştur ve 26 yaşındadır. Çağatay Ulusoy terazi burcudur. Boyu 1.90 cm olan Ulusoy, 81 kilodur. Çağatay Ulusoy kahverengi saçlara ve göz rengine sahiptir. İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Kendisiyle beraber iki çocuğu olan bir aileye sahip olan Ulusoy’un küçük bir erkek kardeşi vardır.

Erkek kardeşi Atalay Ulusoy’dur. Çağatay Ulusoy’un annesi Refiye Ulusoy Boşnak kökenlidir. Ulusoy’un babası Aylin Ulusoy ise Bulgaristan göçmenidir.

Çağatay Ulusoy, 19 Eylül 2016 tarihinde SHOW TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ‘İçerde’ adlı dizinin başrolünü canlandırmaktadır.

Içeride dizisi oyuncuları:

Çağatay Ulusoy
Aras Bulut
Çekin Tekindor
Mustafa Uğurlu

Ama içeride dizisinde en etkili aktör olan Çağatay Ulusoy.

COMMENTS

WORDPRESS: 0