Kılıçdaroğlu’na Neden Şehitlerin Yakınları İtiraz Eder

DHA)- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Hain mi? Kılıçdaroğlu'na: 'Sen vatan hainisin! Köpek!'. Geçimşte köylü bir kadın Gümüşova’ya bağlı Selaml

Juventus Atletico’da yenildi ve Şampiyonlar Ligi çıkışının eşiğinde Ronaldo’yu terk etti
Arakanlı Müslümanlar
Tarihi Kar Sokakları Ve Evleri Kapatacak

DHA)- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Hain mi?

Kılıçdaroğlu’na: ‘Sen vatan hainisin! Köpek!’.

Geçimşte köylü bir kadın Gümüşova’ya bağlı Selamlar Köyü’nde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Sen vatan hainisin” diyen kadını çekmek isteyen yerel bir televizyon kanalının haber ekibi, Kılıçdaroğlu’nun korumaları tarafından görüntüleri alınarak darp edildi.
.
Köylü kadından Kılıçdaroğlu’na: ‘Sen vatan hainisin! Köpek!’

Gümüşova’ya bağlı Selamlar Köyü’nde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Sen vatan hainisin” diyen kadını çekmek isteyen yerel bir televizyon kanalının haber ekibi, Kılıçdaroğlu’nun korumaları tarafından görüntüleri alınarak darp edildi.

Köylü kadından Kılıçdaroğluna: Sen vatan hainisin! Köpek!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun koruma polisleri Öncü TV Haber ekibini görüntülerini zorla gasp etmesinin ardından darp ederek yaraladı.

Olay, öğle saatlerinde Gümüşova’ya bağlı Selamlar Köyü’nde meydana geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun köye geleceğini öğrenen Öncü TV haber ekibi köye gitti.

Kılıçdaroğlu diktatörlüğü! Korumaları gazetecileri dövdü!

SELAM VERMEK İÇİN ARACIN KAPISINI AÇTI

Köylülerle çay içerek sohbet eden Kılıçdaroğlu vedalaşmasının ardından aracına bindi. Koruma polisleri eşliğinde hareket eden araca Neslihan Akman isimli bir kadın yaklaşarak, Kılıçdaroğlu’nun içinde bulunduğu aracın kapısını açmalarını, kendisine selam vermek istediğini belirtti.

Hainsin Vatan Düşmansin

O sırada Öncü TV kamerası saniye saniye kayıttaydı. Tam kapıyı açtıkları anda Neslihan Akman CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Sen vatan hainisin!” diyerek yumruk attı. Tepki veren kadın korumalara tarafından minibüsten uzaklaştırılırken kadının ‘Köpek’ dediği duyuldu. Öncü TV kamerası o anda da kayıttaydı.

Korumlar Gazeticilere Ne yaptı?

Bunu fark eden Kılıçdaroğlu’nun koruma polisleri Öncü TV haber ekibinden görüntüleri almak için önce görüntü alan Şaban Çakır’a saldırdı. Şaban Çakır’ın seslendiğini duyan Öncü TV Genel Yayın Yönetmeni Mukadder Deveci ve muhabiri Yavuz Emrah Sever yardım etmek için gittiğinde yaklaşık 8 kişilik koruma polisi 3 çalışanımıza birden görüntüleri almak için saldırdı. Çeşitli yerlerinden darp edilen Öncü TV çalışanları görüntüleri vermemek için direndi. Koruma polisleri Öncü TV kamerasını kırarak görüntüleri gasp etti.
.
Şimdi sert Tepki Şehit Yakınlardan geldi Kılıçdaroğlu’na

Eskişehir’de şehit evini ziyaret eden Kılıçdaroğlu’na bağıran şehit yakını, “Senin ittifak yaptığın kişiler onu öldürdü” dedi.

Şehit yakınından Kılıçdaroğlu’na beklenilmez bir tepki

Eskişehir’e bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere gelen Kılıçdaroğlu, önceki gün Batman’ın Gercüş ilçesinde PKK’lı teröristlerin önceden yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu meydana gelen patlamada şehit olan Eskişehirli Jandarma Uzman Çavuş Neşet Gök’ün baba evini ziyaret etti.

Şehit yakınından Kılıçdaroğlu’na: “senin ittifak yaptığın kişiler onu öldürdü”

KILIÇDAROĞLU’NA suç atıldı

Kılıçdaroğlu tam şehit evinden çıkış yaptığı sırada Şehit Neşet Gök’ün yakını Ahmet Şen bağırmaya başladı. Kılıçdaroğlu’na seslenen Gök, “Senin ittifak yaptığın kişiler yeğenimi öldürdü” diye çıkıştı. Bu sırada korumalar ve partililer Ahmet Gök’ü uzaklaştırmak isterken, şehidin amcası müdahaleye tepki gösterdi.

Ahmet Gök’ü savunan şehit amcası, “Sıkmayın, canını acıtmayın” diyerek araya girdi. Ahmet Gök’ün uzaklaştırılmasıyla Kılıçdaroğlu aracına binerek diğer programa katılmak için sokaktan ayrıldı.

Kılıçdaroğlu buradan, Batman’da PKK’lı teröristlerin yola tuzakladığı el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu şehit olan 8 askerden olan ve dün Eskişehir’de toprağa verilen Jandarma Uzman Çavuş Neşet Gök’ün, Emek Mahallesi Şölen Sokak’ta oturan babasının evine taziye ziyaretinde bulundu. Baba Turan Gök, Kılıçdaroğlu’nu evin önünde karşıladı. Bir süre evde kalan Kılıçdaroğlu çıkmak üzereyken A.Ş. adlı kişi, “Senin ittifak yaptığın adamlar öldürdü yeğenimi.

Hangi yüzle geliyorsun?”

diye bağırdı. Şehidin yakını olduğunu söyleyen A.Ş., polisler tarafından evin önünden uzaklaştırıldı.

protestonun ardından kimmiş?

Kemal Kılıçdaroğlu, protestonun ardından şehidin babası Turan Gök ile birlikte evden çıktı. Kılıçdaroğlu, baba Turan Gök ile vedalaşırken “Vatan sağolsun” diyerek aracına binip ayrıldı.