Meteoroloji’den İstanbul için sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji’den İstanbul için sağanak yağış uyarısı

Trakya, İstanbul, Marmara Bölgesi'nin doğusu ile çevrelerinde yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Mevsim normallerinin üzerinde seyred

Turizm sektöründe kayıplar sürüyecek mi?
Galatasaray ve Fenerbahçe’ye Avrupa’da zorlu rakipler
Okullar Bilim Evleri….kapılarda

Trakya, İstanbul, Marmara Bölgesi’nin doğusu ile çevrelerinde yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının da hafta sonunda hissedilir derecede azalarak mevsim normalleri civarına düşeceği tahmin ediliyor .

S-400 ve F-35 hakkında son gelişmeler

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nden yapılan açıklamada, bölgenin yarından itibaren yağışlı havanın etkisine gireceğinin tahmin edildiği belirtildi.

Açıklamada, yarın Trakya (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ), İstanbul, Marmara’nın doğusu (Kocaeli, Sakarya ve Yalova) çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanağı beklendiği aktarılarak, cumartesi Marmara’nın doğusu (Kocaeli, Sakarya ve Yalova) çevrelerinde  gök gürültülü sağanağın devam edeceğinin öngörüldüğü kaydedildi.

Cumartisi hava durumu normale dönecek

Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının hafta sonunda hissedilir derecede azalarak mevsim normalleri civarına düşeceği tahmin edildiği vurgulanan açıklamada, serin ve yağışlı sistemin cumartesi akşamından itibaren bölgeyi terketmesinin beklendiği kaydedildi.

kaynak : sabah 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0