Ocak Operasyonu Fenerbahçe’de Büyük Değişikler Var

Fenerbahçe’de Cocu’nun gönderilmesinin ardından Koeman dönemi hızlı sonuçlar vermeye başladı. Takım üst üste galibiyetler alırken gözler ara transfer

Dünya Arapça Günü
Just Hold Another Referendum
Beşiktaş Gücüne Güç Katmaya Geldik

Fenerbahçe’de Cocu’nun gönderilmesinin ardından Koeman dönemi hızlı sonuçlar vermeye başladı. Takım üst üste galibiyetler alırken gözler ara transfer dönemine çevrildi.

SKRTEL VAZGEÇİLMEZ

Fenerbahçe, tarihinin en kötü sezonunu yaşıyor. Gol yollarında sıkıntı yaşayan Sarı-Lacivertliler, savunmada da önemli açıklar verdi. Buna rağmen Martin Skrtel, sezonun geride kalan bölümünde takımın en istikrarlı ve formda oyuncusu olmayı başardı.

Koeman da Comolli de tecrübeli savunmacıyla yola devam edilmesi taraftarı. 33 yaşındaki Slovak futbolcuya 2 yıllık sözleşme önerilmesi bekleniyor.

STURRİDGE HEYECANI

Sarı-Lacivertliler’in İngiliz golcüyü gündemine alması, taraftarlar arasında heyecan yarattı
Bu gerçekleşmezse, 30 yaşındaki forveti bedelsiz olarak önümüzdeki sezon kadroya katmak için pazarlıklar başlayacak.

ZİNCHENKO HALA LİSTEDE

Ukraynalı futbolcu, Phillip Cocu’nun istediği isimlerden biriydi.
Ancak sol bek Mendy’nin dizinden ameliyat olması nedeniyle İngiliz ekibi, bu teklife artık sıcak bakmayabilir.

RAFİNHA YİNE GÜNDEMDE

Barcelona’nın yıldızı, yaz aylarında da Fenerbahçe’nin listesindeydi.
Eğer Fenerbahçe Yönetimi, Rafinha’yı bu kez ikna etmeyi başarırsa; disiplinsiz hareketleriyle tepki çeken Benzia, Lille’e dönebilir.

ZENELİ İÇİN KAPIŞMA

Arber Zeneli’nin adının Fenerbahçe ile anılması, bu futbolcuyu isteyen PSV ve Ajax’ı harekete geçirdi.

sarı-lacivertli takımda sadece ikinci yarının değil, önümüzdeki sezonun planlamasının da yapılacağı konuşuluyor.

Koeman’ın da Comolli’nin de tecrübeli savunmacı Skrtel ile yola devam edilmesi taraftarı olduğu belirtiliyor. Buna göre, 33 yaşındaki Slovak futbolcuya 2 yıllık sözleşme önerilmesi bekleniyor.

İngiliz golcü Sturridge ise takıma takviyeler arasında ismi geçen futbolculardan Sturridge’ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Eğer İngiltere Futbol Federasyonu’nun ‘bahis oynayanlara bilgi verdiği’ iddiasıyla başlattığı soruşturmada aklanırsa yönetimin harekete geçeceği kaydediliyor.

Belhanda ile birlikte derbide olayları başlatan isim olan Soldado’nun ise, Ali Koç’un kara listesine girdiği iddia ediliyor.

Eğer İspanyol forvete ocak ayında takım bulunursa, Sturridge’e ara transfer döneminde imza attırabileceği öne çıkan söylentilerden.

Ukraynalı futbolcu Zinchenko da Phillip Cocu’nun istediği isimlerden biriydi.

Cocu, PSV’den eski öğrencisi olan Zinchenko’yu, birçok farklı bölgede oynayabildiği için takımda görmeyi arzuluyordu.

Hollandalı hocanın kovulmasının ardından yerine gelen Koeman’ın da 21 yaşındaki futbolcuyla ilgili olumlu rapor verdiği belirtiliyor. Zinchenko, sol bek, sol açık, orta saha ve forvet arkasında görev yapabiliyor.

Sarı-Lacivertliler, Manchester City’de fazla forma şansı bulamayan Ukraynalı yıldızı sezon sonuna kadar kiralamak istiyor.

Ancak sol bek Mendy’nin dizinden ameliyat olması nedeniyle İngiliz ekibinin, bu teklife artık sıcak bakmayabileceği notu düşülüyor.

Barcelona’nın yıldızı Rafinha yaz aylarında Fenerbahçe’nin listesindeydi. Bir kez daha gündemde olduğu konuşuluyor.

Sarı-Lacivertliler’in ocak ayında Rafinha için yeniden girişimde bulunmasının beklendiği ifade ediliyor.

İsmi Fenerbahçe ile anılan bir diğer isim ise Arber Zeneli. Futbolcuyu PSV ve Ajax da istiyor.

Kosovalı futbolcunun Heerenveen’le olan sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Hollanda futbolunun iki devinin, Zeneli’ye yeni sezon için kontrat imzalatmak adına ocak ayında teklif yapacağı kulislerde dolanıyor.