ABD ’de yolcu gemisinde yangın : 34 ölü.

ABD ’de yolcu gemisinde yangın : 34 ölü.

Kaliforniya eyaletinde Ventura ilçesi kıyılarında bulunan bir gemide çıkanYangın 'da 34 kişinin yaşamını yitirdiği duyuruldu. ABD ’de Santa Cruz Adas

Ahmedinejad: ‘olsaydım nükleer anlaşmayı imzalamazdım’
Cumhurbaşkanı : Kara birliklerimiz yakında sınırı geçecek
Suudi Arabistan Kralı Selman : Sadece bizi vurmadılar

Kaliforniya eyaletinde Ventura ilçesi kıyılarında bulunan bir gemide çıkanYangın ‘da 34 kişinin yaşamını yitirdiği duyuruldu.

ABD ’de Santa Cruz Adası yakında yangın çıktı

ABD ’de Santa Cruz Adası yakında yolcu gemisinde yangın çıktı. Yangın da 34 kişinin yaşamını yitirdiği duyuruldu. Arama kurtarma çalışmaları şimdiye kadar sürüyor.

23 metre uzunluğundaki bir yolcu gemisi

Santa Cruz Adası açıklarında seyredilen, 23 metre uzunluğundaki yolcu gemisinde yangın çıktı. Yetkililer, 5 mürettebatın kurtulduğunu; 34 kişinin ise hayatını kaybettiğini belirildi.

daha : Ekrem İmamoğlu: Zam değil finansal düzenleme

ABD ’de yolcu gemisinde yangın : en az 34 ölü.

ABD’de Kaliforniya eyaletine bağlı Ventura bölgesinin kıyılarındaki bir gemide yangın çıktı. Ventura  kaynakların açıklamasına göre , gemideki yangında en az 34 kişinin öldüğünü bildirildi. Sahil güvenliği, Ventura kıyılarında kurtarma operasyonunun başlatıldığını açıkladı.

 Gemide kaç yolcu var ?

Gemide kaç yolcunun bulunduğuna dair henüz bir bilgi paylaşılmadığı zaman ; arama kurtarma çalışmalarının şimdiye kadar sürüdüğünü açıklandı.

kaynak : haber7

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0