Abdullah Şevki kimdir? Zümrüt Apartmanı kitabında ne var ?

Abdullah Şevki kimdir? Zümrüt Apartmanı kitabında ne var ?

Yazarın Zümrüt Apartmanı adlı kitabının bir kısmında geçen pedofili öykü gündeme oturdu. Bu skandal satırların ortaya çıkması ile birlikte Abdullah Şe

You say Crumpet, I say Akitma! – Holey Pancake Day Out in Canakkale
Cumhurbaşkanı Erdoğan Süryani Kilisesi nde konuştu
Oxtail Soup: Natural Healing and Immune Booster for Winter

Yazarın Zümrüt Apartmanı adlı kitabının bir kısmında geçen pedofili öykü gündeme oturdu. Bu skandal satırların ortaya çıkması ile birlikte Abdullah Şevki ismi de aranmaya başladı. Peki Abdullah Şevki kimdir? Kaç yaşındadır? Detaylar haberimizde.

Zümrüt Apartmanı adlı kitaptaiğren satırlar.

Abdullah Şevki ‘nin yazarı olduğu Zümrüt Apartmanı adlı kitaptaki satırlar sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu.  Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle yayınlanan Zümrüt Apartmanı kitabında, pedofili içeren, okuyanları iğrendiren satırların yer aldığı ortaya çıktı ve bu skandal satırlar büyük tepki çekti.

O satırlarda çok küçük olan, dişleri çıkmamış olan bir çocuk ile yaşanan cinsel ilişki, şehvetli bir biçimde anlatılıyor. Bu satırlar sosyal medya üzerinde çokça konuşuluyor ve büyük tepki çıkıyor.

Şevki’ nin 2013 yılında çıkan kitabı hakkında barolar birliği harekete geçti.

Kitap hakkında suç duyurusu yapmaya hazırlanan avukatlar toplatılması için de başvuruda bulunacak.

İşte o skandal satırlar.

ABDULLAH ŞEVKİ KİMDİR?

Abdullah Şevki, 1953’te İstanbul’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. İktisat ve Felsefe dallarında yüksek lisans yaptı. Çeşitli kamu görevlerinde, uzun süre yurtdışında bulundu. İngilizce ve Fransızcadan çeviriler yaptı. Sonraki yıllarda yaşamı boyunca en çok istediği amaca ulaşarak, okumak ve yazmak dışında hemen hiçbir şeyle ilgilenmedi. İngilizce ve Fransızca dillerinden çeviriler yaptı.

kaynak : haberler

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0