Amerikali ayı ile rusyalı ayı arasında şüpheleri var

Amerikali ayı ile rusyalı ayı arasında şüpheleri var

ABD vatandaşı, Moskova’da casusluk şüphesiyle tutuklandı. Paul Whelan, 28 Aralık'ta Rusya Federasyonu Federal Güvenlik Servisi memurları tarafından

Phillip Cocu’dan istifa talebi
Galatasaray şampiyonluk kredisini sahasındaki dört beraberlikle zora soktu.
israi’de ortalık karıştı! 47 polis yaralı, 60 gözaltı!

ABD vatandaşı, Moskova’da casusluk şüphesiyle tutuklandı.

Paul Whelan, 28 Aralık’ta Rusya Federasyonu Federal Güvenlik Servisi memurları tarafından gözaltına alındığını ve bugün Bakanlığın Halkla İlişkiler Merkezini açıkladı.

Beyaz ayı ile Amerikalı ayı sıcak tartışmaları

“Casusluk” maddesi kapsamında kendisine karşı bir ceza davası açılmış ve soruşturma başlatılmıştır.

Suçlamalarla ilgili başka hiçbir detay açıklanmadı.

Bir polis açıklamasında şöyle yazdı: “28 Ekim’de Rusya Federasyonu Federal güvenlik hizmetleri üyeleri casusluk yaptıkları için ABD vatandaşı Paul Whelan’ı Moskova’da tutukladılar.

“Gerekli soruşturmalar devam ediyor.”


Paul Whelan, Federal Güvenlik Servisi memurları tarafından gözaltına alındı [dosya resmi]
Lütfen bu gelişmekte olan hikaye hakkındaki güncellemeleri burada Mirror.co.uk adresinde düzenli olarak kontrol edin.

En son haberler ve son dakika haberleri için Mirror.co.uk/news adresini ziyaret edin.

Sizin için önemli olan tüm büyük başlıkları, resimleri, analizleri, düşünceleri ve videoları alın.

Bizi Twitter’da takip edin @DailyMirror – Resmi Daily Mirror & Mirror Online Twitter hesabı – gerçek zamanlı olarak gerçek haberler.

Ayrıca Facebook / dailymirror’dayız – Daily Mirror, Sunday Mirror ve Mirror Online’dan gün boyunca mutlaka görülmesi gereken haberleri, özellikleri, videoları ve resimleri.

Yetkili, Amerikan’ın “bir casusluk eylemi gerçekleştirirken” Cuma günü gözaltına alındığını ve bir ceza davası açıldığını söyledi.
Açıklamada, Amerikalıyı, Paul Whelan olarak tercüme edilmiş gibi görünen bir isim kullanarak tanımladı. Diğer detaylar şuan kullanılamaz.

Tutuklama, Rusya’nın, eski çift ajan Sergei Skripal’ın Rus ajanlarının zehirlediğini iddia ettiği ve İngiltere’deki kızının Rus Maria Butina’nın yasadışı olarak davrandığı için mahkumiyetine kadar, Batı’daki bir dizi casus skandalıyla karıştı yabancı ajan.

America Rusyada nelerin peşindesi?
Çok sorular ve çok şüphler ama gerçekten bahsederken hiç bir cevam bulmuyorsun o zaman sen soru soracaksın :Amerika ile rusya arasında tablonun altında ilişkiler var mı ?O zaman neden saklanıyor bu ilişkiler ?

TASS raporu, Amerikalıların suçlu bulunursa ancak daha fazla ayrıntı açıklamadığı takdirde 10 ila 20 yıl hapis cezasına çarptırılabileceğini belirtti.

Duyuru, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Moskova’nın Washington’la Yeni Yıl’ın ABD Başkanı Donald Trump’a selamı ile diyaloga açık kaldığını söyledikten bir gün sonra gerçekleşti.

ABDile Rusya arasındaki ilişkiler, Rusya’nın Suriye ve Doğu Ukrayna’daki savaşlarda oynadığı rol, ABD ve başka yerlerdeki seçimlerde karıştığı iddiaları ve İngiltere’deki bir Rus çifte ajanının zehirlenmesi de dahil olmak üzere bir dizi sorun yüzünden gerginliğini sürdürüyor.

Kasım ayının sonunda Trump, Rus kuvvetlerinin onları ele geçirmeden ve 24 Ukraynalı denizciyi ele geçirmeden önce Ukrayna Donanması gemilerine ateş açmasından sonra gerginlikler olduğunu belirterek, Arjantin’de 20 kişilik bir zirvenin yanı sıra Putin ile planlanan bir toplantıya temyiz etti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1