Bermuda Üçgeni hakkında korkunç ve gerçek hikayeler

Bermuda Üçgeni hakkında korkunç ve gerçek hikayeler

Bermuda Üçgeni gizemli ve esrarengiz olaylarla şaşkına dönmüş, üçgen Florida, Bermuda kıyılarında ve Porto Riko kıyılarında yer alan bu üçgen, uçaklar

ABD Rahibi … Haçlı Seferinin Bir Başka Yüzü
Kılıçdaroğlu’na Neden Şehitlerin Yakınları İtiraz Eder
Türk inşaat mühendisi, iş adamı, Spor yöneticisi ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün başkanı olan Fikret Orman

Bermuda Üçgeni gizemli ve esrarengiz olaylarla şaşkına dönmüş, üçgen Florida, Bermuda kıyılarında ve Porto Riko kıyılarında yer alan bu üçgen, uçakların ortadan kalkması ve gemilerin dünyadaki gizemli yerlerden daha gizemli ve garip bir şekilde boğulması gibi birçok garip olaya tanıklık etti. Bu yer, çağlar boyunca kötü bir şöhret ve bu korkunç üçgen hakkındaki yorumlar, teoriler, öykü ve masallar ya da “Şeytanın Üçgeni” dediği gibi, şimdi Şeytanın Üçgeni hakkında 15 açıklama ve 5 gerçek öyküye dönüştürülmüştür.

Bermuda Üçgeni’nde meydana gelen gizemli gerçek hikayelerden bazıları:

1- Uçuş 19

1945’te, Florida’dan Lauderdale’den beş uçak, Florida’dan bir uçuşla (üssün 160 mil doğusunda ve 40 mil kuzeyde ve bir üçgen şeklinde uçan) uçtu.
Beş pilot ve beceri ve deneyim yüksek derecede sekiz asistan bu birliğin üye sayısı ve üçgenin ve görev filo performansı sırasında üst temsil bu filosundan Teğmen “Tharlestaylor” komutanı kargo gemisi enkazı doğru anda gidiyordum edildi (güney Bimini okyanus yüzeyinde Bimini yüzer geliş ve iniş talimatları limanını belirleme (Squadron 19) hava üssü mesajı için beklerken), taban Filosu komutanı garip bir mektup aldı diyor ki: komutan (Teğmen Tharlestaylor) kural için çağırır: Biz tamamen çizgide yürümeyi dışarı görünüyor acil durumdayız, “Ben, zemin göremiyorum Yeri belirleyemiyorum “Kaybettiğimizi düşünüyorum Uzayda, her şey garip ve ben o kadar önümüzde okyanus “Ben tespit edilemeyen garip bir durum gibi görünüyor hangi yönde belirleyemiyor tamamen karıştı ……
Ve üs ve 19 filosu arasındaki iletişimi kesildi.

2- “Marie Celeste” hayalet gemisi derin denizden ortaya çıkıyor

Gemi eski milyoner ve geç “Kounovor” ilk hayalet dünyanın bildiği gemi olan Bermuda adadan kurtuldu olduğuna inanılan tek gemi; bu şey korkutucu ve hiç yayınlanır zaten tamamen herhangi bir kişinin özgür ve yaşamın özgür olmak nasıl denizci ve seyahat dolu bir çok büyük gemi ile bütünlerin insanların kalplerinde terör ve gemi akciğer hayalet gemi yüz yüze o “Aztek” gemi yelken iken hikaye başladı gördü gemi, tarihin tek “Aztek” Meksika geminin mürettebat tarafından yakalandıktan sonra oldukça Bermuda üçgeni yakındı ve bir daha o korkunç Meksika Körfezi Aztekler mürettebatı şey bulamadık o heyecanlı ve korkutucu bir hayalet gemi yaşam ve kırık tüm pencereleri ve yeni onun şeyi dokunmadı gibiydi kaptanın odasına dışında her şeyi mahvetti gösterir;; “Adahma için” karşılaşma bir gemi tarafından ölümle karşılaştığında Bir hayalet gemi elbette bu değer o Aztekler bir gemi ile yaptığı görüşme yıllar önce “1872” de bir hayalet gemi battığını olduğunu belirterek; denizciler ve adlı bir İtalyan gemisi olduğu tarih kitabı ürküttü şeyi “Rex” gördüğümüz”, Bermuda hakkında yıllardır bir hayalet geminin düştüğünü gördükleri ve İtalyan gemi yazan bir yolcu oldu Bir gemi ellerine çarptı ve boğuldu Derin Deniz “bu korkutucu bir şey olduğunu ve Bermuda Denizi’nde batan bir geminin ve yeni bir hayat arkasına ne kadar korkutur ve herhangi mürettebat olmadan tek başına yelken olduğunu zaten; Aeltsianat ortasında öğrendiği mürettebat olmadan denizler ve yalnız koyları hayalet gemi yelken ve görülen son kez daha sonra yıl “1935” ve yine kayboldu ve artık bu güne kadar bir etkisi var .. belki kimse her şeyi sürece Bermuda üçgeni bunu girmiştir olarak mümkündür söylenenlerin ama inanır .. !!

3- Ellen Austin

Geminin terkedilmiş bir gemi olması gerekiyordu, bir ödül olarak kazanan bir ekiple, 1881’de New York’a yelken açmaya çalıştı. Hikayelere göre, gemi ortadan kayboldu, ancak gücü olmadan yeniden ortaya çıktı ve bir ödül olarak başka bir mürettebatla tekrar ortadan kayboldu. Lloyds London kayıtlarının araştırılması, Meta adlı bir geminin varlığını kanıtladı, 1854’te inşa edildi ve Meta’dan Ellen Austin’e dönüştürüldü. Bu geminin kurbanları veya o zaman herhangi bir gemi için rezerv yoktur.

4- KC-135

1963 yılında, iki 135 KC-135 KC-135 uçağının kaybolması gizemi ortadan kalktı, iki uçak Bermuda Üçgeni üzerinde kayboldu ve birkaç gün sonra eski şamandıralardan birinde dağınık kaldığı görüldü.Kurtarma görevi, kazaların nedenini şu ana kadar açıklayamadı.

5 – Yük düzlemi .. sisteğin ortasında kaybolur

“Uçak her zamanki gibi Atlantik Okyanusu’nun yukarısında uçuyordu. Hiçbir sorun yok ve her şeyin yolunda gittiğini söyleyerek pilotun sesini duyun. Ve Turbo Büyükelçisinin yüksekliğinde ve uçak alanı üçgenine girerken .. Pilot çığlık attı .. Kaybedmeye başlıyoruz Uçağı kontrol et .. Motorlar çalışmıyor! Sistem devre dışı .. Pilot düşüyor .. Düşüyoruz .. Görüyoruz .. Görüyoruz .. Ve ses bozuk!
Ve bu bulmaca hala çok kafa karıştırıcı .. Bu pilotun gördüklerini gör! , Sesi kaydeden kara kutunun pilotu için ses aldım ”

Bermuda Üçgeni ya da daha çok Şeytan Adası, yüzlerce yıldır dünyanın en korkunç bölgelerinden biri. Bazı bilim adamları korkunç ada hakkında ne söylendiğine inanmıyorlardı, ama bazıları da o adaya geri dönüyorlardı. İçinde yaşayan gerçek şeytanlar olarak adanın gerçekliğini söyledi.