Birleşik Dünya Devletii

Birleşik Dünya Devletii

Birleşik dünya devletii nasıl kuracak?         Birleşik Dünya Devleti, toprağı olmayan, her çeşit insanı kendi içinde barındıran, dil, din, ırk göze

Karizma Demek Atatürk Demektir
Dünyanın en maliyetli mega projelerinden biri olan 3. Havalimanı bugün açılıyor
“İsrail, Türkiye’nin Bölgesel Güç Olmasından Rahatsız”

Birleşik dünya devletii nasıl kuracak?

        Birleşik Dünya Devleti, toprağı olmayan, her çeşit insanı kendi içinde barındıran, dil, din, ırk gözetmeksizin yeryüzündeki bütün insanların vatandaşı olabileceği, insanın insanı savunduğu savunucu ve koruyucu bir yapı olacaktır.

BDD’nin resmi bir dili, dini, ırkı veya inancı olmayacağı gibi dünyadaki bütün dillerin geçerli olacağı bir devlet modeli olacaktır. Temel ilkeleri; insanı, doğayı ve hayvanları korumak, dünyada hükmünü sürdüren katliamların önüne geçmek ve bizlere zulmeden bütün sistemlere karşı kalkan vazifesi görmektir.

BDD’nin dijital bir para birimi ve çatısı altında halk ortaklığıyla kurulan ve sadece bir azınlığın değil herkesin kazandığı işletmeler yer alacaktır.

BDD’nin vatandaş sayısı arttıkça yaptırım gücü de artacak ve nerede bir zülüm görse karşısında duracaktır.  İnsan, doğa ve hayvan haklarının, fikir ve vicdan özgürlüklerinin sarsılmaz bir savunucusu olacağı gibi bilim ve teknoloji alanında çığır açan yeniklere öncülük edecek ve hepimizin yuva bildiği bu mavi kürede özgürce seyahat edebilmemiz için mücadele edecektir.

BDD kesin bir dille savaşlara karşı olacak ve bütün gücünü savaşsız, silahsız, vicdan ve aklın egemen olduğu bir dünya inşa etmek üzere harcayacaktır.

Kısacası BDD, dijitalin daha çok hakim olduğu, askeri gücü elinde bulunduran yapıların bundan böyle insanlığın malına, canına veya onuruna kast edemeyeceği, var olan silahların hepsini etkisizleştirecek teknolojiler üzerinde çalışan, dünyada hükmünü sürdüren şefkat ve merhamet yoksunu bütün sistemlere karşı insan ırkının birliğini savunan ve de yönetim kadrolarının %60’ı kadınlardan oluşan bir dönüşüm hareketidir.

Bu harekete katılacak olanlar da barış ve adaletin bütün değerlerin yapıtaşları olduğunun bilincinde olan, kimliği veya aidiyeti hiçbir şekilde insanlığının önüne geçmemiş, yeni çağın mimarı yüksek dereceli insanlardır.

biz çözeriz:

       Birleşik Dünya Devleti kurucusu Enis Timuçin, “Dövizden kaynaklanan krizi biz çözeriz. Resmi kuruluşumuz tamamlandıktan sonra döviz bozduran herkese alması gereken paranın yüzde 5, yüzde 10 fazlasını vereceğiz. Böylece 6 ay içinde dolar ve euro krizini ortadan kaldıracağız” de

Türkiyede nasıl model bir türkiye başlayacak?

       Timuçin sözlerine şöyle devam etti, ‘’Birleşik Dünya Devleti olarak dünyada bugüne kadar uygulanmamış yepyeni bir alışveriş ve ticaret modelini getireceğiz.

Bu dünyada Birleşik Dünya Devleti vatandaşı olup sisteme dahil olan her bireye, ister marketten alışveriş yapsın, ister uçak bileti, benzin veya araba satın alsın, isterse okula kayıt yaptırsın, sağlık harcaması yapsın veya faturalarını ödesin fark eğitim, sağlık, gıda, turizm, sanayi, giyim, yakıt, elektronik vb.

tüm sektörlerde yüzde 5 ila yüzde 30 aralığında anında indirim uygulanacak ya da indirim tutarı hemen o esnada hesabına yatırılacaktır. Örneğin 500 bin TL’lik araç veya ev satın aldınız, ortalama 100 bin TL’si Birleşik Dünya Devleti tarafından karşılanacaktır. Böylelikle, bütün vatandaşlarımızın alım güçlerinin artması sağlanacak, buna karşın hiçbir vatandaşımız hiçbir zaman BDD’ye borçlandırılmayacaktır.”

‘’Neden birleşik dünya devleti?

       TİMUÇİN,cevap veriyor:

        Yeni yüzyılın projesini anlattıklarını belirten TİMUÇİN, ‘’Yeni yüzyılda dünyanın nasıl olması gerektiğinin tohumunu atıyoruz. Biz dünyayı nasıl temizleyeceğiz? İşte böyle temizleyeceğiz. Zorlanacak mıyız? Elbette zorlanacağız.

Birleşik Dünya Devleti demek, var olan bütün sistemlerin tahakküm ve güçlerini ortadan kaldırmak demektir. Birleşmiş Milletler ve NATO’nun amacını ortadan kaldırmak, Avrupa Birliğini etkisiz ve yetkisiz kılmak demektir.

Savaş ve fitne konseylerini, insanları esir edip zehirlemek isteyen konseylere darbe vurmak, Yeni Dünya Düzeni baronlarına meydan okumak demektir. Elbette kolay olmayacak. Yeri gelecek belki çok umutsuzluğa düşeceğiz ama başka türlü olmayacak.

Biz eğer bu sömürünün içerisine bir set çekersek çok kısa bir süre içerisinde, tek bir fiske dahi atmadan, aklımızla, zekamızla, inancımız ve itikadımızla, insan ırkına olan sevdamızla, tabiata ve hayvanlara olan düşkünlüğümüzle bunların sistemini allak bullak eder, bizim başımıza geçirmeye çalıştıkları çarşafları onların başına geçiririz.

Aksi halde, insan ırkı olarak mutlak ve mutlak surette köleliğe, yok olmaya ve zulüm görmeye maruz kalmaya devam edeceğiz.’’ şeklinde konuştu.

Birleşik dünya devleti kadınlar ne işi var?

     “Bugün dünyada hükmünü sürdüren erkek egemen düzenin dünyayı içine çektiği şiddet ve kaosun önüne geçebilecek tek varlık kadınlardır.

” diyen TİMUÇİN sözlerine şöyle devam etti: “Kadının etkin olmadığı bir dünya şefkat, merhamet ve barıştan yoksundur. Bu bilinçle, Birleşik Dünya Devleti kadrolarının yüzde 60’ı kadınlardan oluşacaktır.”

 COMMENTS

WORDPRESS: 0