”Ezan ve bayrak düşmanları”

”Ezan ve bayrak düşmanları”

Recep Tayyip Erdoğan, Adana'da düzenlenen mitingde halka hitap etti. Erdoğan, "Bu mesele siyaset meselesi değildir, bizatihi onur meselesidir. Onun iç

Ekrem İmamoğlu istanbul seçimini kazandı .. bitti
iki nükleer füzeyi vurulacak
ABD Başkanı Donald Trump, Türkiye’ye Geliyor

Recep Tayyip Erdoğan, Adana’da düzenlenen mitingde halka hitap etti. Erdoğan, “Bu mesele siyaset meselesi değildir, bizatihi onur meselesidir. Onun için bu ezan ve bayrak düşmanları ile sonuna kadar mücadele edeceğiz.” dedi.

Başkan Erdoğan, CHP ve HDP öncülüğündeki etkinlikte ezana yönelik sergilenen edepsizliğe sert tepki gösterdi: Vatan, millet, bayrak, ezan düşmanlarının karşısında olmak namus borcumuzdur .

Erdoğan, “CHP ve HDP’nin öncülüğünde güya kadınlar günü için bir araya gelen bir grup Ezan-ı Muhammediye’ye terbiyesizlik ettiler. Ezana hürmet etmeyen, bayrağa da hürmet etmez” dedi.

pazara kadar değil mezara kadar bu yoldayız .
Erdoğan şunları söyledi: “Adana toprağın, emeğin, üretimin, ticaretin, sanayinin kazancını iyi bilir. Bu seçime nasıl giriyoruz? Meydanı görüyorsun Cumhur İttifakı olarak giriyoruz. Zillet, illet ittifakı olarak değil. AK Parti ve MHP olarak el ele gönül gönüle pazara kadar değil mezara kadar bu yoldayız inşallah .

Ecdadımızın da evlatlarımızın da yüzlerine bakamayız..

Bazı değerler var ki bunlara saldıranlara saygı duymamız mümkün değil. Bu ezan ve bayrak düşmanlarıyla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Eğer biz üç-beş oy için bunlara göz yumarsak, ecdadımızın da evlatlarımızın da yüzlerine bakamayız..

COMMENTS

WORDPRESS: 0