MHP Genel Başkanı Bahçeli ‘dan açıklama

MHP Genel Başkanı Bahçeli ‘dan açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karaman'da halka hitap ettiği konuşmasında gündeminde HDP vardı. Bahçeli Doğu Akdeniz bildirisinde HDP'nin imzasını

Davutoğlu, Erdoğan’a meydan okudu
AK parti başkani Erdoğan:Seçilmiş Olmak Suç İşleme Özgürlüğü Tanımaz
AKP : İstanbul’da seçimin yenilenmesini isteyeceğiz !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karaman’da halka hitap ettiği konuşmasında gündeminde
HDP vardı. Bahçeli Doğu Akdeniz bildirisinde HDP’nin imzasının bulunmamasına için “Haçlı bozuntularına gülücükler saçmak suç değil midir? İhanet değil midir? Soysuzluk değil midir’ dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli 31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra kazandığı il ve ilçelere teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Bu ziyaretler kapsamında Bahçeli, Karaman’da halka hitap ediyor.

Kasapoğlu: 2020 a kadar 1 milyon kişiye yüzme öğreteceğiz

Bahçeli açıklamasında ne dedi ?

görevi neyse yapacağız

“Karaman’da sıra MHP’dedir, görev MHP’dedir. Sorumluluğumuzun görevi neyse yapacağız. Karaman ve Türk milletine aşkla hizmet edeceğiz, yolumuzdan dönmeyeceğiz. Yürüyüşümüzden vazgeçmeyeceğiz. Alemi Türkçe okuma ve yorumlama kararlılığımızdan asla taviz vermeyeceğ.

MACERA DEĞİL, MECBURİYET

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine koro halinde karşı çıkıyorlar. Maksat arızalıdır, ahlaken çarpıktır. 15 Temmuz FETÖ darbe ve istila girişimi içinde ve etrafında olanlar yeni hükümet sisteminden rahatsızdır. Ayaklarımızın üzerinde durma kararlılığımız yanlış hesap yapanları çılgına çevirmiştir.

HDP’YE DOĞU AKDENİZ BİLDİRİSİ TEPKİSİ: AMAÇ İĞRENÇTİR

TBMM’de öyle bir parti düşünün ki, Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki varlığıyla ilgili destekleyici bir tavır içine girmiyor. Çünkü amaç iğrençtir, niyet kötüdür. HDP, terör örgütünün hain bir yüzüdür. Bu gün de birlikte olunamayacaksa, ne zaman olunacaktır? Haçlı bozuntularına gülücükler saçmak suç değil midir? İhanet değil midir? Soysuzluk değil midir?

Bahçeli F-35 hakkında konuştu

Türkiye’nin F-35 projesinden çıkarılması kimsenin yanına kar kalmayacaktır. Kötü müttefiklik inşallah Türk’ün imzası ve damgası bulunan gelişmiş savaş uçaklarının yapılmasına da neden ve gerekçe olacaktır.

kaynak : AA

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0