Neslican Tay ‘ın cenazesi hastaneden alındı Türkiye ağlıyor

Neslican Tay ‘ın cenazesi hastaneden alındı Türkiye ağlıyor

Türkiye Neslican’a ağlıyor . Kansere karşı mücadelesiyle milyonlara umut olan Neslican Tay (31)'ın cenazesi hayatını kaybettiği hastaneden alındı. Dü

IBB Başkanı imamoğlu ‘dan sevindirci haber
İstanbul’da yeni zam . BELTUR’da ve su’da …
İBB’den Yenikapı’daki araçlar ile ilgili açıklama

Türkiye Neslican’a ağlıyor . Kansere karşı mücadelesiyle milyonlara umut olan Neslican Tay (31)’ın cenazesi hayatını kaybettiği hastaneden alındı.

Dün akşam Neslican  öldü

Dün akşam hayatını kaybeden Neslican Tay ‘ın ölüm haberini ailesi fenalık geçirdi. Tedavi altına alınan aileyi ziyaret eden Ekrem İmamoğlu, aileyle yakından ilgilendi.

Tuzla’da polyester fabrikasında yangın

Neslican Tay, kanseri üç kez yendi

Tümörden dolayı sol bacağını kaybeden Neslican , dördüncü kez kansere yakalanınca yoğun bakıma kaldırıldı. Bir süredir tedavi altında olan Tay, dün akşam saatlerinde öldü .

Ölüm haberi duyunca sinir krizi geçirdiler

Ölüm haberini alan anne, baba ve abla sinir krizi geçirdiler . İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, dün akşamdan bu yana tedavi altında aileyi ziyaret ederek teselli etti.

İmamoğlu Neslican ailesine bir paylaşım

Sosyal medya hesabından paylaşan İmamoğlu, “Dün hayata gözlerini yuman Sevgili Neslican Tay’ın anne ve babasını ziyaret ettik, acılarını paylaştık. Onun gülümseyen yüzüyle verdiği hayat mücadelesi artık hepimizin zihninde. Rize’de son yolculuğuna uğurlanacak Neslican kızımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.” paylaştı.

Neslican Tay kimdir ? hayatında ne oldu ?

1988 yılında Bursa’da dünyaya gelen Neslican, ilk ve orta öğrenimini Rize’de tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesi psikoloji bölümünü mezun olan Neslican , 3 defa kanseri yendi. Kanser tedavisi sırasında bir bacağını da kaybeden genç kız mücadeleden kesinlikle yılmadı. Ancak dördüncü kez konulan kanser teşhisine artık genç bedeni dayanamadı. Yoğun bakımda tedavi altına alınan genç kız geçtiğimiz akşam 31 yaşında hayatını kaybetti.

kaynak : sözcü

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0