Sigara yasağı genişliyor Erdoğan açıkladı!

Sigara yasağı genişliyor Erdoğan açıkladı!

Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı konuşmada Araçtaki şoför arkada oturanlar da sigara içemeyecek. Elektronik de için ciddi vergiler getiriyoruz.

81 yaşında Yazar Şule Yüksel Şenler hayatını kaybetti
Erdoğan onu örnek gösterdi ama O İmamoğlu’na destek verince bıçaklandı.
Davutoğlu, Erdoğan’a meydan okudu

Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı konuşmada Araçtaki şoför arkada oturanlar da sigara içemeyecek. Elektronik de için ciddi vergiler getiriyoruz. 

şoför de arkada oturanlar da sigara içemeyecek

Cumhurbaşkanı , “Ben şimdi bakıyorum; aracı kullanan sigara içiyor. Bazen ben de işaret ediyorum. Yazılı kaide girmek suretiyle şoför de arkada oturanlar da sigara içemeyecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan New Yorkye yola çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen TEKNOFEST’i ziyaret ettikten sonra New York’ta düzenlenecek Birleşmiş Milletler 74’üncü Genel Kurulu görüşmelerine katılmak üzere yola çıktı.

Atatürk Havalimanı’nda  konuşma yaptı

Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı konuşmada sigaranın  yasağı konusuna değinerek, “Bu işin üzerine çok daha sıkı bir şekilde gideceğiz. Para cezası vesaire ne gerekiyorsa bunların hepsi olacak” belirti .

Neslican Tay ‘ın cenazesi hastaneden alındı Türkiye ağlıyor

Erdoğan : Sigara konusundaki hassasiyetinizi biliyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine yöneltilen “Sigaranın  konusundaki hassasiyetinizi biliyoruz. Yasaklar konusunda bir esneme görüyor musunuz? Genişletilmesi konusunda bir düşünceniz var mı?” sorusuna cevap verdi.

Erdoğan’ın açıklamaları şöyle;

“Ben şimdi bakıyorum; aracı kullanan sigara içiyor. Bazen ben de işaret ediyorum. Yazılı kaide girmek suretiyle şoför de arkada oturanlar da sigera içemeyecek. Şimdi bunun üzerinde çalışıyoruz. Batı ülkelerinin bazıları dışarıda bile sigarayı yasakladı. Şimdi biz insanımızın sağlığını ön plana çıkarmayacak mıyız? Bu işin üzerine çok daha sıkı gideceğiz. Para cezası ne gerekiyorsa olacak.

Bir de elektronik sigara hikayesi var. Sanki dudak alışkanlığı içinmiş, zararı yokmuş. Hepsi hikaye. Onda da nikotin var, aynı numara var. Onda gümrük sıkıntıları da vardı. Onunda ülkemize girişini yasaklamak ve vergi olayında da onlara da ciddi vergi koymakla işi çözeceğiz.

Nargile konusunda da aynı mücadeleyi sürdüreceğiz. Nargile sigaradan az zararlıdır diyenler saflığa yatıyor. Tam aksine nargile sigaradan daha zararlıdır.”

kaynak : takvim

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0