Onların Doları Varsa Bizim Allah’ımız Var

Onların Doları Varsa Bizim Allah’ımız Var

"Tesellimiz yani bir kardeşimizin ölümü dışında başka ölüm yok" CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'nun Ünye ilçesine gelerek sel bölgesinde ince

Cemal Kaşıkçı Cinayetinde Bakalım Milyar Dolarlar Mı Yoksa Adalet Mi Kazanacak!!
Kemal Kılıçdaroğlu Millet İçin Geliyoruz Ama Ne Oldu?

“Tesellimiz yani bir kardeşimizin ölümü dışında başka ölüm yok”
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ordu’nun Ünye ilçesine gelerek sel bölgesinde incelemelerde bulundu.

Kısmen yıkılan Cevizdere Köprüsü’nü inceledikten sonra açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tesellimiz yani bir kardeşimizin ölümü dışında başka ölüm yok. Allah göstermesin çok daha farklı ölüm haberleri alabilirdik” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sel felaketi yaşayan Ordu’nun Ünye ilçesine geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak, selden büyük zarar gören Cevizdere mevkisini helikopterden inceledi.

Erdoğan, helikopterinin inmesinin ardından Karadeniz Sahil Yolu’nda bulunan ve kısmen yıkılan Cevizdere Köprüsü’ne giderek burada incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra burada açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu’da müjdeyi verdi
. Bizi döviz kuru ve kredi notu üzerinden terbiye etmeye heveslenenlere de Osmanlı tokadını sandıkta vuracağız. Sahnede şov yapmanın değil icraat yapmanın, hizmet üretmenin, ülkemize ve şehirlerimize eserler kazandırmanın peşinde koştuk.

.”Tabutuna çakılmış son çivi olacak”
24 Haziran’da Cumhur İttifakı’na verilen her oy, darbe ve kriz üreticisi eski Türkiye sisteminin tabutuna çakılmış son çivi olacaktır.

..”Bankalara vererek Türk lirasına çevirelim”
“Eyvah dolar yok demeyin, bu işimizin dolarla molarla alakası yok.” diye konuşan Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti:

“Onların doları varsa bizim Allah’ımız var, rahat olun evelallah. Şunu söylüyorum, diyorum ki ‘Gelin yastığınızın altında dolarlar varsa bu dolarları çıkarın, avrolar varsa çıkarın, altınlar varsa çıkarın.
‘ Olanlara söylüyorum, hemen bunları bankalara vererek, Türk lirasına çevirelim ve bunlarla en önemli istiklal ve istikbal savaşını bu alanda verelim. Çünkü bunlar o dilden anlıyor, bizi tehdit ediyorlar. Tehdit diliyle bu milleti asla yola getiremezsiniz.

Biz, hukuk dilinden anlarız, biz haktan, hukuktan anlarız ama böyle tehditten anlamayız. İnşallah bizler hak neyse, hukuk neyse onun gereğini yaparız ama tehdide gelince kusura bakmasınlar. Şu anda ‘şunu vermeyeceğiz, bunu vermeyeceğiz’. Ya senin olsun verme. Bizde olanlar bize yeter.”

yazık yazık. Siz,
“Buradan tabii tekrar sesleniyorum Amerikadakilere, yazık yazık. Siz, NATO’daki bir stratejik ortağınızı bir papaza değişiyorsunuz.

Bu ülkenin 81 milyon insanı var, 81 milyon insanın bu stratejik ortaklıktaki konumu hiçbir şeyle değişilmez. Bizim bu noktada şu ana kadar duruşumuz neyse bundan sonra da duruşumuz o olacaktır.

“Mart 2019’a da hazır mıyız?”
Erdoğan, vatandaşların 24 Haziran’da verdiği destekle “Cumhurbaşkanı” olduğunu ve Türkiye’nin bir dönüşüm yaşadığını belirtti.

Bu dönüşümle yeni yolda çok daha farklı yürüdüklerini ifade eden Erdoğan, alandaki vatandaşlara “Mart 2019’a da hazır mıyız? 2019’da sandıkları patlatacak mıyız?” diye sordu, vatandaşlar da Erdoğan’a “evet” cevabını verdi.

“Size inanıyorum” diyen Erdoğan, vatandaşların da kendisine inanmasını istedi.
Başkan Erdoğan, “Hepsini aşarız. Önümüzde çok daha iyi günler var. Biz ne günleri aştık, nerelere geldik ve ben sizin dualarınıza her zaman muhtacım. Allah yar ve yardımcımız olsun.” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

“Türkiye evimiz Erdoğan babamız”

COMMENTS

WORDPRESS: 0