Şehit Ve Gazilerimizin Çocuklarını Fenerbahçe Asla Unutmaz

Seni o kadar seviyordum ki GS forması bile giyerken sanki Sarı Kırmızı gülüşlerin en güzel halin oluyordu Sarı lacivert dünyamda… Fenerbahçe Evimi

Türkiye’de Teneke Ateşinde Cumhurbaşkanlığı Seçimleri
Sonunda Başkan Yeni askerlik sistemi onayladı!
İnternete yüzde 100’den fazla zam geliyor: ‘Tekelci’ internet yapısı uyarısı

Seni o kadar seviyordum ki

GS forması bile giyerken sanki

Sarı Kırmızı gülüşlerin en güzel halin oluyordu

Sarı lacivert dünyamda…

Fenerbahçe Evimiz

Bugün hava ne sıcak ne de soğuk siyasetçiler nedense meydanlarda sucuk.

Bir çukur vardı, büyük ve kocaman bir çukur.

Düşenlerin hepsinin kaybolduğu ve düştükçe düşenlerin çoğaldığı bir çukur.

Hayallerim, aşklarım, dostlarım, arzularım hepsi birer birer düşüyor ve yığılıyordu o amansız çukura.

Ceset yığınları gibiydi çocukluğum kimsesiz bir çukurda.

Bir filmin başını hep kaçırıyordum siyasetçiler, faili meçhul bırakırken tüm duygularımı.

Filmin sonundaysa heyecan doruğa çıkıyordu ve her seferinde doruk çukura, çukur çıkara dönüşüyordu…

Şehit ve gazi yakınları ülker stadı’nı gezdi – İstanbul …


Fenerbahçe Şehit Ve Gazilerimizin Çocuklarını Fenerbahçe Asla Unutmaz

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş eşliğinde düzenlenen gezide, şehit ve gazi çocuklarımız rehberler eşliğinde soyunma odaları, yönetim ve basın locaları, canlı yayın anlatım odası, futbolcu yedek kulübesi ve müze gibi stadın en merak edilen alanlarını gezdiler.

Şehit ve gazilerimizin çocukları bu gezide verilen bilgilerle Fenerbahçe kültürünü yakından görüp tanıma fırsatı yakaladılar ve bol bol hatıra fotoğrafı çektiler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gaziler Koordinasyon Birimi ile Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ortak yaptığı koordinasyon sonucu, şehit ve gazi çocuklarımızdan oluşan 15 kişilik grup için özel bir stadyum turu ve müze gezisi gerçekleştirildi.

Şehit ve gazi yakınları Fenerbahçe Ülker Stadı’nı gezdi


Fenerbahçe vefasını gösterdi

Afider Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar Yaptı – Haber, Haberler

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamaya göre, sarı-lacivertlilerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gaziler Koordinasyon Birimi’yle yaptığı iş birliği sonucu, şehit ve gazi yakınlarından oluşan 11 kişilik grup için özel bir stadyum turu düzenlendi.

Fenerbahçe Efsanesi Projesi ile mutlu bir gün geçirmesi amaçlanan şehit ve gazi yakınları, sarı-lacivertlilerin iç saha maçlarına ev sahipliği yapan Ülker Stadı’nı gezdi.

Konuklar, rehberler eşliğinde soyunma odaları, yönetim ve basın locaları, canlı yayın anlatım odası, yedek kulübesi gibi bölümleri gezerek fotoğraf çektirdi.

Daha sonra Fenerbahçe Müzesi’ne geçen konuklar, burada sarı-lacivertli futbol takımının kazandığı 28 Türkiye şampiyonluğu kupaları dahil çeşitli branşlarda alınmış ödülleri inceledi.

Yaklaşık 1,5 saat süren turda, Kurtuluş Savaşı’na destek için silah kaçırma faaliyetlerini anlatan canlandırmaları da izleyen konuklar, müze rehberlerinden Fenerbahçe tarihiyle ilgili bilgiler edindi.

Etkinlik boyunca Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş, konuklarla yakından ilgilenirken, şehit ve gazi yakınlarını ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyduklarını ifade etti.