Türkiye Hainlere Ders Verdi

Türkiye Hainlere Ders Verdi

  Erdoğan dün akşam ilk mesajını Huber Köşkü’nde verdi: Milletimiz sandıkta ülkemize bir istikamet vermiştir. Artık bizim için daha çok çalışma

Bankaların iç piyasadaki kaynak maliyetini belirleyen TL mevduat oranlarında artış durdurulabilmiş değil
Her karış toprağı şehit kanlarıyla sulanan aziz vatanımızın kıymetini Değerlidir
Türkiye, ABD’yi Trump’ın ekonomik yıkımı konusundaki tweet’in ardından “ortaklığı onurlandırmaya” davet ediyor

 

Erdoğan dün akşam ilk mesajını Huber Köşkü’nde verdi: Milletimiz sandıkta ülkemize bir istikamet vermiştir. Artık bizim için daha çok çalışma zamanıdır. Hiç kimsenin kökeninden, inancından, hayat tarzından dolayı horlanmasına izin vermeyiz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından ilk açıklamasını İstanbul Huber Köşkü’nde yaptı. Seçime katılan tüm vatandaşlara teşekkür eden Erdoğan özetle şöyle konuştu:

24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan diliyorum. Seçimlerin gayri resmi sonuçlarına göre milletimiz şahsımıza cumhurbaşkanlığı vazifesini ve yürütme görevini tevdi etti.

Aynı şekilde cumhur ittifakına ve AK Parti’ye Meclis çoğunluğunu vermek suretiyle yasama görevi konusunda da çok büyük bir sorumluluk yükledi.

Dünyanın neresinde olursa olsun kalbi bizimle çarpan değerli vatandaşlarım sizleri en kalbi duygularımla muhabbetle hürmetle selamlıyorum. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan diliyorum.

Uyumak yok gaflet yok :

Sonuçların açıklanmasıyla birlikte coşku Türkiye’nin dört bir yanına yayıldı. İstanbul’dan Kars’a, Rize’den Mersin’e, Ankara’dan Mardin’e sokaklara çıkan AK Partililer ile MHP’iler, Erdoğan’ın zaferini kutladılar. Ellerinde Türk bayrakları ve AK Parti flamalarıyla sevinç gösterisinde bulunan vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan lehine sloganlar attı.

Çok sayıda aracın yer aldığı konvoylar geç saatlere kadar tur attı. Havai fişek gösterilerinin de gerçekleştirildiği kutlamalarda, bazı vatandaşların “bozkurt” işareti yaptığı görüldü.

Düşman ülkelerin Erdoğan’a tepkisi Türkiye düşmanları hüzne boğulmaya başladı.

Türkiye, gelecek yüz yılını belirleyecek olan seçimleri atlattı. Sandıkların yüzde 80’ni açıldı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan en yakın rakibi olan, Türkiye düşmanlarının desteklediği İnce’ye açık fark attı. Sonuçların gelmesiyle batılı ve doğulu pek çok başkent yasa büründü. Mısır’da darbeci Sisi, Suudi Arabistan’da Prens bin Selman, Körfez’in şer üssü BAE’li yöneticiler, Bahreyn emiri Hamad bin İsa el-Halife projelerini teker teker yıkıma uğratan Erdoğan’ın zaferiyle matem tutmaya başladı.

Erdoğan’ın zaferi Batılı başkentlerde de büyük bir yıkıma sebep olacak.

Ortadoğu halklarına özgürlüğü ve şerefli bir hayat hakkını aşılayan Erdoğan’ın zaferi Batılı başkentlerde de büyük bir yıkıma sebep olacak. Başta büyük şeytan Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Fransa olmak üzere Batılı ülkeler de Erdoğan’ın zaferiyle aylardır manipüle etmeye çalıştıkları seçimin sonucuyla başarısız sayılacaklar.

Batılı medyanın Başkan Erdoğan ile nasıl konuştu?

ABD’nin önde gelen yayın organlarından New York Times, Erdoğan’ın ardından en güçlü aday olarak görülen Muharrem İnce için; “Pratik zekalı, akıllı, otoriter ve komik” yorumunda bulunmuştu. Bununla beraber aynı gazete, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında sürekli olumsuz haberler yayınlamıştı. ABD medyası tüm uğraşlarına rağmen İnce’yi birinci yaptıramadı, Türkiye milleti ABD’nin yayınlarına kanmadı.

Fakat Erdoğan’ın zaferinden sonra öfkeleriyle ölsinler.vatan sağ olsun hainlerin  yolları cehenneme olsun .

Erdoğan çok yaşar .

COMMENTS

WORDPRESS: 0