Vizyon tarihi belirsiz: Cem Yılmaz’ın yeni filminden ilk fragman

Vizyon tarihi belirsiz: Cem Yılmaz’ın yeni filminden ilk fragman

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni filmi Karakomik Filmler'in fragmanı yayınlandı. Cem Yılmaz son projesi Karakomik Filmler’in çekimlerinin bittiğ

Birleşik Dünya Devletii
Beşiktaş Gücüne Güç Katmaya Geldik
İhanet Ve Övgü Arasındaki Olan Adalet ve Kalkınma Partisi

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni filmi Karakomik Filmler’in fragmanı yayınlandı.

Cem Yılmaz son projesi Karakomik Filmler’in çekimlerinin bittiğini geçtiğimiz gün duyurmuştu. Aynı seansta yaklaşık 60 dakikalık iki farklı filmi izleyicilerle buluşturacak olan Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler 2’yi vizyona sokmama kararı sonrası sinema işletmecilerini eleştiren paylaşım yapmıştı.

Birbirinden bağımsız Kaçamak ve 2Arada isimli iki farklı hikayeden oluşan Karakomik Filmler için ilk olarak 18 Ocak 2019 tarihinde vizyona gireceği duyurulmuştu. Ancak yayıncı ve yapımcılar arasında yaşanan gerginlikten ötürü fragmanda herhangi bir vizyon tarihinin yer almadığı, sadece “Yakında” ibaresinin geçtiği dikkat çekiyor.

Serinin ilk filmi olan Kaçamak’ta Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur başrolde yer alırken ikinci film olan 2Arada’nın başrollerinde ise Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya, Cem Davran başrolde.

COMMENTS

WORDPRESS: 0