Bahçeli’den İmamoğlu açıklaması: Bundan belediye başkanı olmaz !

Bahçeli’den İmamoğlu açıklaması: Bundan belediye başkanı olmaz !

MHP lideri Devlet Bahçeli, açıklamalarda bulundu. Bahçeli, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun Beşiktaş-Başakşehir ma

FETÖ soruşturmasında 461kişi hakkında yakalama kararı
El Beşir Saray’ında Türk parası bulundu !
AKP’nin başarsız politikasından yüzünden çok kayıp etti

MHP lideri Devlet Bahçeli, açıklamalarda bulundu. Bahçeli, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun Beşiktaş-Başakşehir maçını statta izlemesi hakkında, “Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur. Bundan belediye başkanı olmaz” dedi .

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam’da düzenlenen Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve TBMM Grubu ortak toplantısı kapanış oturumuna katıldı.

Sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:
“YSK’nın itirazlara vereceği cevap beklenmektedir.

Rakamları görmeden niyetler üzerinden değerlendirme yapanları zevkle takip ediyoruz. Onların söylediği rakamlar yanlış bizim değerlendirmemiz dorğu. YSK’nın açıklamaları sonrasında resmi gazetede neyin ne şekilde sonuçlandığı hakkında yayın yapılacak.

daha okun ..Sudan Devlet Başkanı Ömer el Beşir görevi bıraktı

İl genel meclisi oylarını yok sanarak yorum yapanlar kamuoyu araştırmaları nezdinde iflas etmişlerdir.
Çok büyük bir iddia. Seçimin adaleti ve güvenliği açısından önemli sorumluluklar taşıyan insanlar hakkında böyle iddia atılıyorsa ispat edilmeli.

Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki rekabeti düşmanlığa taşımak için ekilen bir tohumdur. Bundan belediye başkanı olmaz.”

COMMENTS

WORDPRESS: 0